Lomography Cine200 Tungsten Film

Lomography, Tungsten Motion Picture Film’in 35mm makinelerde kullanılmasını sağlamak için özel bir film geliştirdi. Lomography Cine200 Tungsten Film ile sinematik fotoğraflar çekmek artık daha kolay.

Godox Witstro AD180 Mini Paraflaş
İnceleme: Joby TelePod Pro Kit
Zoom İthalat Profoto Distribütörü Oldu

Sinema filmlerinin analog çekildiği o güzel günleri hatırlıyor musun? Renkler daha canlı, doygunluk nefes kesici ve gözden kaçmayacak bir analog havası taşırdı filmler!

lomo cine box quarter resized - Lomography Cine200 Tungsten Film

Tungsten Motion Picture Film yönetmenlerin vazgeçilmezi olarak kabul edilir. Ancak, film üretiminin kompleks oluşundan dolayı, bu film şu ana kadar 35mm film fotoğrafçılığında çok az kullanıldı. Lomography, Tungsten Motion Picture Film’in 35mm makinelerde kullanılmasını sağlamak için özel bir film geliştirdi. Lomography Cine200 Tungsten Film ile sinematik fotoğraflar çekmek artık daha kolay. Ayrıca, normal renkli negatif film gibi, bu film de C-41 kimyasalları ile yıkanıyor.

Yıllar içerisinde, cine film üretimi giderek azaldı, ancak Lomography 4000 rulo üretecek kadar malzeme bulduğunu açıkladı. Yani bu filmden sadece 4000 rulo satışa sunuldu.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0