MacWet Eldivenler ile Tam Kontrol

MacWet Eldivenler ile Tam Kontrol

1999 yılında kurulan İngiliz McSport Grubu’nun spor&aktivite eldivenleri MacWet artık Türkiye’de. Farklı beden seçenekleri sayesinde elinize tam oturan, akıllı teknolojisi ile ikinci deri hissi kazandıran MacWet spor eldivenleri ile fotoğraf makinenizde de tam kontrol sağlayabilirsiniz.

Logitech K580 Multi Device Bluetooth Klavye Türkiye’de!
Moza Gimbal ve Aksesuarları Nar Teknoloji’de…
Kuru ve Konforlu Yürüyüşler

1999 yılında kurulan İngiliz McSport Grubu’nun spor&aktivite eldivenleri MacWet artık Türkiye’de. Farklı beden seçenekleri sayesinde elinize tam oturan, akıllı teknolojisi ile ikinci deri hissi kazandıran MacWet spor eldivenlerini www.macwet.net sitesinden inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

Climatec Uzun Manset 1 - MacWet Eldivenler ile Tam Kontrol

Islak ya da kuru her koşulda mükemmel kavrama ve sıfır kayma sağlayan teknolojisi sayesinde MacWet eldivenleri 35’i aşkın spor dalında kullanılıyor, gündelik hayatın da vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. MacWet eldivenleri el hassasiyetinin önemli olduğu aktiviteler için tasarlandı. Bu eldivenler sayesinde golf sopasını, yayı, fotoğraf makinesini, yelkeni tam ve kontrollü kavrayabilir, aldığınız zevki artırabilirsiniz. MacWet binicilik, fotoğrafçılık, golf, atıcılık, avcılık, balıkçılık, bisiklet, su sporları, okçuluk, motor sporları gibi pek çok spor ve aktivite için performans sağlıyor.

fotografcilik eldiven - MacWet Eldivenler ile Tam Kontrol

MacWet Micromesh: Ilıman hava şartlarında kullanılıyor. Eldivenin özel tasarımı elin sürekli hava almasını sağlıyor. Farklı nem ve iklim şartlarına uyum gösterebilen lisansı kendine ait Aquatec kumaşı, ıslak ya da kuru her koşulda maksimum kaydırmazlık sunuyor. 

MacWet Climatec: Soğuk hava şartları için tasarlandı. Kaydırmazlık sağlayan ve ikincil deri hissini veren Aquatec malzemesi haricinde bu koleksiyon sert hava koşullarında ellerinizin ihtiyacı olan tüm desteği size sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0