Leica’dan yeni saat koleksiyonu

Leica yeni bir saat koleksiyonunu duyurdu.

İnceleme: OPPO Enco W51
Saramonic Blink900 B2 Kablosuz Mikrofon
Fotoğraf bahane, esas amaç eğlence

Fotoğraf severlerin yakından tanıdığı bir marka olan Leica ilk saat koleksiyonunu duyurdu. El yapımı ve titiz tasarımı ile dikkat çeken saatler, Leica L1 ve L2 isimlerini taşıyor.

Leica Watch Close up front - Leica’dan yeni saat koleksiyonu

Net ve ayırt edici temel tasarım özellikleri, işlevsellik, dayanıklılık ve sofistike ayrıntılar, saatçilik segmentinde yeni standartlar belirliyor ve yeni Leica’nın hem zamansız hem de kusursuz olmasını sağlıyor.

Leica L1 L2 front - Leica’dan yeni saat koleksiyonu

Bir kamera merceğini andıran kubbeli saat camı, Leica’nın tipik sade tasarım ilkelerini takip eden, ikinci kadranı okşayan zarif dekor da dahil olmak üzere tüm diğer tasarımlar patentli “kırmızı nokta” basmalı taç ile destekleniyor. Tüm işlevsel ayrıntılar, Leica’nın zengin tarihinin imza özelliklerine ince referanslar içeriyor. Hassas hareket, çift taraflı yansıma önleyici kaplamaya sahip çizilmez safir kristalden yapılmış şeffaf bir arka ve ön camla çerçevelenir. Baktığınız her yerde, biçimli ve sofistike bir şekilde işlenmiş paslanmaz çelik kasa veya tepelerdeki zarif tırtıllar gibi ayırt edici detaylar var.

LEICA L2 back - Leica’dan yeni saat koleksiyonu

Mekanik olarak her iki model de saat, dakika ve saniye, tarih penceresi, durum ve güç rezervini gösteren manuel kurmalı saatler. Leica L1 ve Leica L2, çizilmez kubbeli safir kristal, şeffaf kasa arkası ile donatılmıştır ve her ikisi de 50 metre ATM derinliğe kadar suya dayanıklıdır. Güç rezervi en az 60 saatlik hareketi garanti ediyor ve bir Leica kameranın kepenklerini andıran eşit şekilde kapanan kanatlarla donatılıyor. Benzer şekilde, Leica saat için özel olarak geliştirilmiş camdan yapılmış kap, Leica M lenslerinin taşınması ve saklanması için de idealdir. Kırmızı seramik ekli patentli basmalı tepe, her iki saat için de tipik olarak şık, teknik ve estetik bir son dokunuştur. 

Leica L1 10.000 Dolar, L2 ise 14.000 Dolar yurt dışı fiyatıyla satışa sunulacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0