Nikon 1 Serisine iki yeni objektif

Nikon, aynasız 1 serisi fotoğraf makineleri için iki yeni zoom objektif duyurdu. Nikkor VR 70-300mm f/4.5-5.6 telefoto ve çok yönlü 1 Nikkor VR 10-30mm f/3.5-5.6 PD-Zoom.

Zeiss, iPhone için geliştirdiği lensi satışa sundu
İnceleme: Nikon AF-S NIKKOR 500mm f/5.6E PF ED VR
İnceleme: Nikkor Z 24-70mm f/2.8 S

Nikon, aynasız 1 serisi fotoğraf makineleri için iki yeni zoom objektif duyurdu. Nikkor VR 70-300mm f/4.5-5.6 telefoto ve çok yönlü 1 Nikkor VR 10-30mm f/3.5-5.6 PD-Zoom. Hassaslık ve taşınabilirlik sunan bu CX biçimli objektiflerin ikisi de Nikon 1 fotoğraf makineleriyle birlikte kullanıldığında hızlı, net çekim olanağı sağlıyor.

nikon1 obj - Nikon 1 Serisine iki yeni objektif

Olağanüstü taşınabilirliğe sahip 1 Nikkor VR 70–300mm f/4.55.6 objektif sayesinde Nikon 1 fotoğrafçıları yüksek hızlı, elde taşınan telefoto objektif ile çekim yapma özgürlüğüne kavuşuyor. Yeni Nikon 1 V3 için en ideal çalışma partneri olan bu objektif, konu uzun objektifler kullanma olduğunda Nikon 1'in dijital tek lensli refleks fotoğraf makineleri karşısındaki boyut ve hız avantajının en güzel örneklerinden biridir. Uzaktaki konuları kayda değer bir hassaslıkla yakınlaştırma olanağı sunan bu objektif, spor etkinlikleri, vahşi yaşam ve manzara çekimlerinin yanı sıra bir film çekerken dramatik yakın çekimler yapmak için idealdir.

İnce 1 Nikkor VR 1030mm f/3.55.6 PD-Zoom objektif, ilk kez Nikon 1 V3 setlerinde kullanıma sunuluyor. Uzak konulardan tutun yakın plan çekimlere kadar her aralık için uygun performans sağlayan objektifle anı mükemmel bir biçimde çerçeveleyebilir ve son derece sorunsuz bir zoom deneyiminden yararlanabilirsiniz. 1 NIKKOR serisinin otomatik, elektronik olarak kontrol edilen objektif kapağının yanı sıra geri çekilebilir objektif mekanizmasına sahip ilk objektifi olarak, fotoğraf makinesini açtığınız anda çekim yapmaya hazırdır ve fotoğraf makinesini kapattığınız anda geri çekilerek üstün taşınabilirlik sunar.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0