Olympus Görüntü Paylaşma Deneyimi

Yeni IO.Share (Olympus Image Share) akıllı cep telefonu yazılımı ücretsiz olarak indirilmeye hazır. E-PM2, E-PL5 ve XZ-2 gibi yeni nesil FlashAir bellek kartları ile uyumlu Olympus fotoğraf makineleri ve iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler arasında kolay fotoğraf aktarımı ve sosyal ağlar üzerinde paylaşım imkanı sağlayan bir yazılım bu.

Olympus’un Bayi Kanalı Dağıtıcısı Zoom İthalat oldu
Olympus PEN E-PL5
Olympus SZ-16 ve SZ-15

Yeni IO.Share (Olympus Image Share) akıllı cep telefonu yazılımı ücretsiz olarak indirilmeye hazır. E-PM2, E-PL5 ve XZ-2 gibi yeni nesil FlashAir bellek kartları ile uyumlu Olympus fotoğraf makineleri ve iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler arasında kolay fotoğraf aktarımı ve sosyal ağlar üzerinde paylaşım imkanı sağlayan bir yazılım bu. Kullanıcılar bu ücretsiz yazılımı indirmek için şu adresi ziyaret edebilirler: http://olympuspen.com/OIShare/

olym - Olympus Görüntü Paylaşma Deneyimi

OI.Share ile kullanım kolaylığı

Olympus fotoğraf makineniz ile çektiğiniz fotoğrafları sosyal ağlarda OI.Share yazılımı sayesinde kolayca paylaşın. Bu ücretsiz yazılım FlashAir bellek kartı uyumlu Olympus fotoğraf makineleri ve akıllı cep telefonları ve tabletler arasında kolay bir ağ kurar. Bir kere bağlantı yapıldığında, aktarılan görüntüler cep telefonu ekranında belirir ve paylaşmak için seçilebilir. Daha sonra kullanıcılar alıştıkları cep telefonlarının arayüzü ile paylaşım yapabilirler.

OI.Share  ayrıca Olympus PEN ve XZ-2 serisinde de bulunan sanat efektlerinin fotoğraflara cep telefonu ve tablet üzerinde de uygulanmasına olanak verir. Uyumlu bir fotoğraf makinesi aynı anda yedi farklı cep telefonuna bağlanabilirken, sadece tanıdıklarınızın fotoğraflarınızı görebilmesi için fotoğraf makinesinden üzerinden FlashAir bellek kartına şifre koymak mümkündür.

OI.Share yazılımını iOS ve Android tabanlı cihazınıza indirmek için aşağıdaki siteyi ziyaret edin: http://olympuspen.com/OIShare/
 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0