Olympus SZ-16 ve SZ-15

Olympus SZ-16 ve SZ-15

Olympus Stylus Traveller kompakt fotoğraf makinelerinden iki yeni modeli daha satışa sundu. Yeni SZ-16 ve SZ-15 . SZ-16, gelişmiş iHS sensörüyle ve loş ortamlarda görüntü kalitesi çıtasını üst seviyeye çıkaran işlem teknolojisiyle birlikte geliyor.

Olympus’un Bayi Kanalı Dağıtıcısı Zoom İthalat oldu
Olympus’un retro modeli
Olympus Görüntü Paylaşma Deneyimi

Olympus Stylus Traveller kompakt fotoğraf makinelerinden iki yeni modeli daha satışa sundu. Yeni SZ-16 ve SZ-15 . SZ-16, gelişmiş iHS sensörüyle ve loş ortamlarda görüntü kalitesi çıtasını üst seviyeye çıkaran işlem teknolojisiyle birlikte geliyor. Makineler, 24x (24-600mm) optik zoom lensleri ve görüntü kalitesinde fark edilebilir bir kayıp yaşatmadan zoom kabiliyetini etkili bir şekilde iki katına 48x’e çıkaran süper-çözünürlüklü zoom’u ile dikkat çekiyor.

DI_SZ-15_blackDI_SZ-15_red

Gelişmiş Özellikler:

* 24x süper geniş optik zoom (25-600 mm)

* Çekim ortamına bakılmaksızın, zengin renklerle ve düşük parazitle istediğiniz çekimi yakalamak için iHS teknolojisi (sadece SZ-16’da )

* Sesli ve yürürken bile bulanıklıktan arındırılmış 1080p Full HD videolar kaydetmek için Çok-Hareketli Film Görüntü Sabitleyici (sadece SZ-16)

* İdeal rengi yeniden üretmek ve düşük kumlanma için TruePic V görüntü işlemcisi (SZ-15: TruPic III+)

* Full HD TV’de birinci sınıf film kalitesi için sesli 1080 Full 30p HD videolar (sadece SZ-16)

* Mükemmel kalitede HD filmler için sesli 720p HD videolar

* Düşük ışıkta bile yüksek çözünürlük, süper-kaliteli tam boyutlu filmler, fotoğraflar ve baskılar için 16 milyon piksel arkadan aydınlatmalı CMOS sensörü (SZ-15: CCD sensörü)

* Hızlı-ilerleyen çekimlerde bulanıklığı azaltmak için Çifte Görüntü Sabitleyici

* Hızlı-hareket sahnelerinde etkileyici ağır-çekim playbackler için 120fps (640×480) veya 240fps (320×240) yüksek-hızlı film kaydetme (sadece SZ-16)

* Fotoğraf pozu çekmeden ve çektikten sonra bir video kaydetmek için video klipli görüntü. (sadece SZ-16’da)

* HD filmlere ve/veya fotoğraflara yaratıcı efektler eklemek için Sihirli Filtreler

* Fotoğrafları kolayca çerçevelemek, gözden geçirmek ve paylaşmak için  3” dokunmatik, renkli (460.000 noktalı) LCD

* Şifre korumalı fotoğraflarınızı, seçtiğiniz akıllı telefon veya sosyal ağlara aktarmak için FlashAir ile uyumludur (sadece SZ-16)

* İnternet sitesine veya bilgisayara kablosuz olarak otomatik fotoğraf yüklemek için Eye-Fi kart ile uyumludur.

* Fotoğrafları düzenlemek ve akıllı telefonlarla veya tablet bilgisayarlarla sosyal ağlarda paylaşmak için ücretsiz iOS ve Android yazılımları (sadece SZ-16)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0