Pentax WG1 kara kışa hazır

Kışın zor koşullarına uygun, suya, yağmura, kara ve düşmeye dayanıklı kompakt bir fotoğraf arayanlar için Pentax Optio WG1 güzel bir seçenek olabilir. Ayrıca Optio WG1’in 10 metre derinliğe kadar suya dayanıklı özelliği sayesinde su altını keşfedebilir ve sualtı deneyiminizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Pentax K-30 DSLR
Pentax’tan farklı bir tasarım: K-01
Pentaxshop’tan indirim fırsatları

Kışın zor koşullarına uygun, suya, yağmura, kara ve düşmeye dayanıklı kompakt bir fotoğraf arayanlar için Pentax Optio WG1 güzel bir seçenek olabilir. Ayrıca Optio WG1’in 10 metre derinliğe kadar suya dayanıklı özelliği sayesinde su altını keşfedebilir ve sualtı deneyiminizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Zor koşullar için geliştirilen darbelere ve çarpmalara dayanıklılık özelliklerine sahip olduğundan 1,5 metre yükseklikten düşmelere ve 100 kg ağırlığa kadar baskıya dayanıklıdır. -10°C soğuğa kadar dayanıklılığıyla gerçek bir dış mekan fotoğraf makinesidir. Optio WG1’in her gün kullanım için son derece ideal. Yalnızca sörf, snowboard, bungee jumping, kayak, dağcılık, skydiving gibi ekstrem sporların zor koşulları için değil, günlük hayatta yaşanabilecek sıvı dökülmesi, kaza ile düşürme ya da cihazın üzerine oturma gibi olaylara karşı da dayanıklıdır. 

pentaxWG12 - Pentax WG1 kara kışa hazır

Siyah ve mor olarak iki renk seçeneği ile sunulan WG1, 14 milyon piksel CCD sensör, 5x optik zoom (28-140mm’ye eşdeğer), 1cm makro çekim, 2.7 inç LCD ekran ve HD video kaydı (1280×720 piksel) gibi özelliklerine sahip.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0