Pentaxshop’tan indirim fırsatları

Pentax ürünleri, Türkiye distribütörü Nar Teknoloji tarafından hayata geçirilen www.pentaxshop.com.tr sitesinde birbirinden farklı ürünler cazip fırsatlarıyla ilginizi çekecek. Belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim sunan Pentaxshop’un kampanyasında DSLR’den kompakt fotoğraf makinelerine kadar pek çok ürün indirimli fiyatları ile karşınızda.

Pentax WG1 kara kışa hazır
Pentax’tan farklı bir tasarım: K-01
Çok sağlam diyorlar

ADVERTORIAL

En yeni fotoğraf makinesi teknolojilerini yansıtan Pentax ürünlerini artık satın almak çok daha kolay. Pentax ürünleri, Türkiye distribütörü Nar Teknoloji tarafından hayata geçirilen www.pentaxshop.com.tr sitesinde birbirinden farklı ürünler cazip fırsatlarıyla ilginizi çekecek. Belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim sunan Pentaxshop’un kampanyasında DSLR’den kompakt fotoğraf makinelerine kadar pek çok ürün indirimli fiyatları ile karşınızda.

pentaxshop - Pentaxshop’tan indirim fırsatları

Pentaxshop.com.tr sitesinde ki kampanyalı ürünlerden bazıları;

Dünyanın en hafif ve en küçük aynasız fotoğraf makinelerinden Pentax Q KDV dahil 1.437 TL yerine 958 TL, K5 3,735 TL yerine 2,490 TL, çift denklaşör özelliği ile Optio VS20 537 TL yerine 358 TL, K-013,224 TL yerine 1,612 TL ve kompakt kasası yüksek performansıyla PentaxK-r 18-55mm lens Kit ile 1,964 TL yerinde 1,309 TL.

Ayrıca sitede tüm kredi kartlarına taksit yapılabildiği gibi, Finansbank ve Bonus kartlara vade farksız 12 taksit imkânı ile satın almak mümkün.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0