Samsung Galaxy S6 edge+ ve Note 5

Samsung Electronics, Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5 akıllı telefonlarının tanıtımını Amerika’da düzenlenen “Unpacked Event” ile gerçekleştirdi. Her iki modelde de Otomatik Gerçek Zamanlı HDR (High Dynamic Range) ve Akıllı OIS (Optical Image Stabilization) gibi özellikler yer alıyor.

Nokia 8 Türkiye’de…
ToF kamera bulunan LG G8 ThinQ
Xiaomi Redmi 9T

Samsung Electronics, Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5 akıllı telefonlarının tanıtımını Amerika’da düzenlenen “Unpacked Event” ile gerçekleştirdi.

s6edgenote5 - Samsung Galaxy S6 edge+ ve Note 5Samsung, güçlü işlemcileri, en hızlı kablolu ve kablosuz şarj özellikleri, yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar için en gelişmiş kamera özellikleri, güncel ekran teknolojisi gibi en iyi özellikleri Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5’de fonksiyon ve tasarımın gücü ile bir araya getiriyor. Çoklu görev özelliği ve artırılan 4GB RAM sayesinde her iki akıllı telefon da piyasanın en güçlü kapasite ve işlemci gücünü sunarak kullanıcıların, aynı anda sosyal ağlarda mesajlaşmasını, postlarını takip etmesini ve hiçbir sorun yaşamadan en yoğun grafiğe sahip oyunların keyfini çıkarmasını sağlıyor.  

Kavisli 5.7 inç Quad HD Super AMOLED ekranıyla Galaxy S6 edge+, kavisli kenar deneyimini daha da ileriye taşıyarak çok daha zengin bir multimedya deneyimi yaşatıyor. Galaxy Note5 ise yeniden tanımlanan 5. nesil S Pen’in yetenekleri sayesinde çoklu görevlerin kolaylıkla yerine getirilmesinin sağlamanın yanı sıra SideSync gibi araçlarla üretkenliği artırıyor.

Samsung Galaxy S6 edge+ ve Note 5 hakkında daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0