Samsung ve Getty Images’den küresel ortaklık anlaşması

Samsung ve Getty Images, yeni bir ortaklığa imza attıklarını duyurdular. Samsung ile Getty Images, temel amacı dünyanın dört bir yanından insanların hikâyelerini, fotoğrafçılığın eşsiz gücü aracılığıyla paylaşmalarını sağlamak olan özel bir proje için işbirliği yapacaklarını açıkladılar.

TIPA 2015 Ödülleri
Photokina 2012’den…
LaCie Türkiye Instagram fotoğraf yarışması sonuçlandı

Samsung Electronics ile küresel dijital medya şirketi Getty Images, Samsung Avrupa Forumu’nda yeni bir ortaklığa imza attıklarını duyurdular. Samsung ile Getty Images, temel amacı dünyanın dört bir yanından insanların hikâyelerini, fotoğrafçılığın eşsiz gücü aracılığıyla paylaşmalarını sağlamak olan özel bir proje için işbirliği yapacaklarını açıkladılar.

Getty Images Sport_467618609_10

İki şirket arasında yapılan sözleşme çerçevesinde, www.gettyimages.com adresinde "Samsung Koleksiyonu" http://www.gettyimages.com/editorial/frontdoor/samsung bölümü hayata geçirildi.  

“Samsung Koleksiyonu”, Getty Images'in en iyi fotoğrafçılarının Samsung SMART Camera NX ile çektikleri özel fotoğraflardan oluşan bir seçki olma özelliği taşıyor. Samsung ve Getty Images, gelecekte tüm kullanıcıların NX sistemini kullanarak Samsung Koleksiyonu’na katkıda bulunabilmelerini sağlayacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0