Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO

sung, Galaxy NotePRO ve TabPRO tablet serilerini, kullanıcılarla buluşturuyor. 12,2 inç’lik Galaxy NotePRO ile birlikte, 12,2, 10,1 ve 8,4 inç seçenekleriyle gelen yeni TabPRO ailesi, tablet segmentinin yeteneklerini farklı bir boyuta taşıyor.

Acer, Türkiye pazarı için 2023 hedeflerini paylaştı
HUAWEI MateBook D16 ve X Pro
HP masaüstü PC’yi yeniden tanımlıyor

Samsung, Galaxy NotePRO ve TabPRO tablet serilerini, kullanıcılarla buluşturuyor. 12,2 inç’lik Galaxy NotePRO ile birlikte, 12,2, 10,1 ve 8,4 inç seçenekleriyle gelen yeni TabPRO ailesi, tablet segmentinin yeteneklerini farklı bir boyuta taşıyor.

NotePRO 10 Lifestyle - Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO

Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, olağanüstü ekran görselliğinin yanı sıra, birinci sınıf tasarım ve güçlü performansı da tek bir cihazda topluyor. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde dizayn edilen Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO, WQXGA ekranı güçlü içerikle birleştirerek, üstün bir mobil çözüme imza atıyor.

12,2 inç’lik görsel deneyimin tadını çıkarın

Büyük ekran severleri 12,2 inç’lik boyutuyla karşılayan Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, 4 milyonun üzerinde piksel sayısı ve olağanüstü çözünürlüğüyle, beklentilerin ötesinde bir ekran deneyiminin kapılarını aralıyor. Dünyanın ilk 12,2 inç WQXGA Widescreen (16:10) ekranını kullanıcılara sunan seri, şaşırtıcı Full HD video performansıyla da benzersiz bir deneyim yaratıyor. Yeni tablet serisi, sektöre liderlik edecek ekran özelliklerinin yanı sıra, mobiliteyi de ön planda tutarak, oldukça hafif ve ince bir çerçeveyle tasarlandı.

Büyük ekran için özel olarak optimize edilmiş ve kişiselleştirilebilen Magazine UX tasarımı ile içeriğin dilediğiniz şekilde görüntülenmesi de son derece kolay. Dijital dergi görselliği sağlayan UX tasarımı, kullanıcıların favori içeriklerini bir pano üzerinde organize edebilmelerini ve sık kullanılan uygulamalara kolayca erişebilmelerini sağlıyor. 12,2 inç’lik Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO serisi, kullanıcıların hem kişisel hem de profesyonel içeriği yönetmelerine yardımcı olmak için farklı üretim araçlarıyla donatılmış olarak geliyor.

Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO ürün serisi değişik bağlantı seçenekleriyle geliyor; “Wi-Fi”, “Wi-Fi+3G”. Kullanıcılar S Pen’i de içeren 12,2 inç’lik Galaxy NotePRO ile S Pen içermeyen 12,2 inç’lik Galaxy TabPRO, Galaxy TabPRO 10,1 inç ve 8,4 inç modelleri arasında seçim yapabilecek. Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO tablet serisi dünya genelinde 2014 yılının ilk çeyreğinden itibaren satışa sunuluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0