Samsung WB150F

Samsung Electronics, yüksek zoomlu WB150F smart fotoğraf makinesi ile kullanıcıların fotoğraf çekme, paylaşma ve saklama alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor. Samsung Electronics, yüksek zoomlu WB150F smart fotoğraf makinesi ile kullanıcıların fotoğraf çekme, paylaşma ve saklama alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor.

Lomo’Instant Automat Glass Magellan Edition
Polaroid Cube Kamera
Nikon Coolpix P310 ve P510

Samsung Electronics, yüksek zoomlu WB150F smart fotoğraf makinesi ile kullanıcıların fotoğraf çekme, paylaşma ve saklama alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor.

 

WB150F

Samsung WB150F smart fotoğraf makinesi otomatik yedekleme fonksiyonu, Samsung Cloud Hizmetleri ve Microsoft SkyDrive’da yer alan ücretsiz veri depolama alanlarından faydalanma gibi özellikler sunuyor.

720/30p HD çekim özelliği bulunan Samsung WB150F ile çekilen tüm videoları HD formatta paylaşabilir, Motion Photo (Hareketli Fotoğraf) özelliği ile normal bir fotoğrafta yer alan bir öğeyi canlandırabilir ve karenin içindeki diğer her şeyi durdurabilirsiniz. WB150F’nin çekim şartlarını belirleyen Akıllı Otomatik 2.0 özelliği ile loş ışıklı partilerinizde bile en iyi sonucu almanız garantileniyor.

Samsung WB150F ile çekeceğiniz unutulmaz fotoğraf ve videoları, Wi-Fi özelliği sayesinde hızlı ve kolay şekilde Facebook, Picasa gibi sosyal paylaşım ağlarına yükleyebilir ve e-posta yoluyla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirmek için biraz yaratıcılığa ne dersiniz?

  • Bölmeli Çekim (Split Shot) özelliği ile ekranı üç ayrı kareye bölebilir ve üç farklı görüntüyü harmanlayabilirsiniz.

  • Sihirli Çerçeve özelliğini kullanarak, fotoğrafınızı çekeceğiniz kişiyi eğlenceli bir ortamın tam ortasında konumlandırabilirsiniz.

  • Resim içinde Resim özelliği ile fotoğraflarınızı, çektiğiniz göz alıcı bir parti fotoğrafının, bir portre fotoğrafının ya da bir videonun içine yerleştirebilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz karelerden, kendi fotoğraf kolajınızı yaratabilirsiniz.

  • Komik Yüz özelliği ile arkadaşlarınızın yüzlerinden komik görüntüler elde edebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0