Sanatçı ve tasarımcılara özel…

Her tür çalışma için uygun olan 9”x12” çalışma alanı ve uzun süreli kullanımlarda rahatlık sağlayan bileklik desteği ile PenSketch M912A, özellikle görüntü uygulamaları için daha hassas ve hızlı bir performans sağlıyor.

Amazfit Akıllı Saatleriyle Türkiye’deki İddiasını Artırıyor
TP-Link’ten Yeni Powerbank
Seyahatleriniz kayıt altında

Her tür çalışma için uygun olan 9”x12” çalışma alanı ve uzun süreli kullanımlarda rahatlık sağlayan bileklik desteği ile PenSketch M912A, özellikle görüntü uygulamaları için daha hassas ve hızlı bir performans sağlıyor.

PenSketch - Sanatçı ve tasarımcılara özel…

Çalışma alanının solunda yer alan silgi, geri alma, yeni katman ve 3D çevirme tuşları ile sağında yer alan fırça boyu ayarlama ve yakınlaştırma/uzaklaştırma tuşları sayesinde boyama kontrolleri ve ayarlamalara anında erişmek mümkün. Çalışma alanı 16.10 ve 4,3 oranlarında değiştirilebilen PenSketch M912A, hassas imleç kontrolü için 5120 LPI duyarlılığa sahip.

PenSketch M912A’nın pilsiz çalışan innovatif kablosuz kalemi 2048 seviye basınç hassasiyeti ve iki programlanabilir tuşu sayesinde çalışırken tüm şekil ve kalınlıkları kolaylıkla ayarlamanızı sağlıyor. Kalemi saklamak için ergonomik bir kalemlik de mevcut. Dahası, pilsiz tekerlekli faresi sayesinde çalışırken kalem yerine fare de kullanmanız mümkün. PenSketch M912A’ın yazılımları arasında bulunan Adobe Photoshop Elements’in son sürümü ile fotoğrafları kolaylıkla ve profesyonelce düzenleyebilir veya dijital sanat eserleri yaratabilirsiniz.

PenSketch M912A ile birlikte gelen diğer bir yazılım olan Corel Painter Essentials 4 ise kolay kullanımı ile sanatsal çizim ve boyama yapmanıza veya fotoğrafları büyüleyici resimlere dönüştürmenize olanak sağlıyor.

Genius’ın özel olarak geliştirdiği PenDrawer yazılımı ile fotoğraflara kişisel notlar veya imzalar ekleyebilir ve JPG, TIF, BMP vs. gibi popüler dosya türlerinde kaydedebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme, çizim yapma ve profesyonel sanat çalışmaları için, sahip olduğu özellikler ve yazılımlar ile özellikle sanatçılar ve tasarımcılar için ideal bir grafik tablet olan PenSketch M912A, Windows 7/Vista/XP ve Mac OS 10,4 ve üstü ile uyumlu.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 618,99 TL

YORUMLAR

WORDPRESS: 0