Buffalo DriveStation Velocity

Buffalo Technology, yüksek hızlı (7200 RPM) ve Windows için TurboPC Ex programına sahip ürünü DriveStation Velocity ürününü satışa sundu. 5Gbps hızında veri transferi ile video ve diğer veri yoğun dijital içeriklerin aktarımı için ideal olan ürün, oldukça şık ve piyano siyahı renginde…

Fotoğraflarınız 100 Yıla Kadar Güven Altında…
Toshiba STOR.E PARTNER Harddisk’ler
Iomega Mac Kullanıcıları İçin Üretti

Buffalo Technology, yüksek hızlı (7200 RPM) ve Windows için TurboPC Ex programına sahip ürünü DriveStation Velocity ürününü satışa sundu.

buffalodrivestation - Buffalo DriveStation Velocity

DriveStation Velocity, Buffalo portföyündeki en yeni USB 3.0 ürün. 5Gbps hızında veri transferi ile video ve diğer veri yoğun dijital içeriklerin aktarımı için ideal olan ürün, oldukça şık ve piyano siyahı renginde… 1000 adet dijital fotoğrafı 6.8 saniyede, USB 2.0’dan 5 kat daha hızlı bir şekilde transfer edebilir ve verilerinizi izinsiz erişimden korumak için 256-bit AES Tam Disk Şifreleme (FDE) içerir. Henüz USB 3.0’a geçiş yapmayan kullanıcılar için, DriveStation Velocity USB 2.0 ile geriye dönük olarak uyumlu.

DriveStation ailesinin bu yeni ürünü 7200 RPM hızındadır ve Buffalo’nun gelişmiş veri transfer ve kopyalama programı olan TurboPC EX ile birlikte gelir. TurboPC Ex performansı arttırarak, dosyaları kaydetme, kopyalama ve transfer etme işlemlerini daha hızlı hale getirir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0