SanDisk iXpand Flash Drive

SanDisk iXpand Flash Drive

SanDisk, 128GB ek kapasitesi ile kullanıcıların iPhone ve iPad’lerinde daha fazla yer açan yeni nesil mobil depolama cihazı iXpand Flash Drive’ı piyasaya sürdü.

Toshiba STOR.E PARTNER Harddisk’ler
Synology ürün gamını genişletiyor
SanDisk 128GB’lık SDXC Kartı Duyurdu

SanDisk, 128GB ek kapasitesi ile kullanıcıların iPhone ve iPad’lerinde daha fazla yer açan yeni nesil mobil depolama cihazı iXpand Flash Drive’ı piyasaya sürdü. Yeni ve modern tasarımı sayesinde çoğu iPhone ve iPad kılıflarıyla da uyumlu olan iXpand Flash Drive sahip olduğu USB 3.0 bağlantısı ile Mac ve PC’lere daha hızlı dosya transferi imkanı sunarken tamamen yenilenmiş uygulamasıyla da fotoğraf, video ve müzik dosyalarının kolaylıkla yönetilmesini sağlıyor.

SanDisk iXpand 2 - SanDisk iXpand Flash DriveSanDisk’in yaptığı tüketici araştırmasına göre ABD’de iPhone kullanıcılarının çoğu telefonlarında daha fazla alan için yer açmak istiyor. iPhone ve iPad için mükemmel bir depolama arkadaşı olması için yeniden geliştirilen iXpand Flash Drive esnek bir Lightning bağlantısına ek olarak şimdi USB 3.0 bağlantısı ile de kullanıcıların fotoğraf ve videolarını iPhone, iPad, Mac ve PC’leri arasında transfer yapmasını mümkün kılıyor. iXpand Flash Drive ayrıca kamera klasörü ve rehber içeriklerini otomatik olarak yedekleyebilir ve yaygın olarak kullanılan video formatlarını doğrudan sürücü üzerinden oynatabiliyor. Yeni sürücüde yer alan şifreleme yazılımı sayesinde kullanıcılar kendileri için hassas olan dosyaları cihazlar arasında güvenli bir şekilde paylaşabiliyor.

iXpand Flash Drive - SanDisk iXpand Flash DriveCihaz ile birlikte gelen iXpand Drive uygulaması ise birçok yeni özellik ile daha geliştirilmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Uygulama ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları, iPhone ve iPad’leri yerine doğrudan sürücü üzerinde kaydederek anında telefonlarında daha fazla alan kazanıyor. Uygulama aynı zamanda popüler sosyal medya sitelerindeki içeriklerin otomatik olarak yedeklenmesini sağlarken müzikleri doğrudan çalabiliyor.

Yeni nesil iXpand Flash Drive için geliştirilen iXpand Drive uygulaması App Store üzerinden iPhone ve iPad’lere yüklenebiliyor. iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad cihazlara bağlandığı an uygulama açılarak kullanıcıların anında depolama alanlarını genişletmelerini, içeriklerine ulaşmalarını ve bu içerikleri kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0