Seyahatteki yeni rehberiniz

Samsonite, seyahat severlere yönelik geliştirdiği interaktif uygulaması ‘Travlr by Samsonite’ ile seyahat stresini azaltıyor. Ayrıca bu uygulama ile yolculuğunuz için ihtiyacınız olan eşyaların listesini yapabilir, gideceğiniz yerdeki para birimi ile yerel hava durumu hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Küba Gezi Notları
Gezilecek En İyi Ücretsiz Müzeler
Pushkar Panayırı’nda Hindistan

Dünyanın en güvenilir valiz markaları arasında yer alan Samsonite, seyahat severlere yönelik geliştirdiği interaktif uygulaması ‘Travlr by Samsonite’ ile seyahat stresini azaltıyor. Küresel çapta tüm havayolları şirketlerinin uçuş bilgilerini paylaşabilen ve tamamen kullanıcı deneyimlerine göre geliştirilen mobil uygulama, seyahatleriniz için mükemmel rehber olmaya aday!

TravlrBySamsoniteGorselGideceğiniz lokasyonu yazmanızla aktif hale gelen ‘Travlr by Samsonite’; yanınıza almanız gereken belgeleri, uçuşunuzda hangi bagaj/kabin ölçüsü geçerli olduğunu, uçuşunuza kısa bir süre kaldığında uçuşunuzla ilgili güncellemeler ile gideceğiniz havalimanı güzergahını ve yol süresini sizinle paylaşıyor. Ayrıca bu uygulama ile yolculuğunuz için ihtiyacınız olan eşyaların listesini yapabilir, gideceğiniz yerdeki para birimi ve kur hesaplamaları ile yerel hava durumu hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Apple Store ve Google Play’den ücretsiz indirin!

Mobil cihazınıza, Apple Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz ‘Travlr by Samsonite’ uygulaması şimdilik İngilizce ve Fransızca dilleriyle uyumlu olarak hizmet veriyor.

Detaylı bilgi için www.samsonite.co.uk/app adresini ziyaret edebilir, uygulama özelliklerinin daha detaylı anlatıldığı videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0