Nikon Nikkor 24mm f/1.8G ED

Nikon, çok yönlü f/1.8 ana objektif serisini AF-S NIKKOR 24mm f/1.8G ED ile genişletiyor. Profesyonel kardeşinden daha hafif ve daha kompakt olan bu hızlı FX biçimli objektif, dinamik ve etkileyici görüntüleri kolaylıkla yakalayabiliyor.

Tokina atx-i 100mm f/2.8 FF Macro
İnceleme: Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S
Tokina SZ 8mm f/2.8 Fish Eye MF

Nikon, çok yönlü f/1.8 ana objektif serisini yepyeni AF-S NIKKOR 24mm f/1.8G ED ile genişletiyor. Profesyonel kardeşinden daha hafif ve daha kompakt olan bu hızlı FX biçimli objektif, dinamik ve etkileyici görüntüleri kolaylıkla yakalayabiliyor.

AFS 24 1 8G - Nikon Nikkor 24mm f/1.8G EDDramatik mimari, etkileyici manzaralar, iddialı sokak manzaraları, geniş hacimli iç mekanlar… Böyle çekimler yakalamak için objektifin geniş ve hızlı olması gerekir. Yüksek çözünürlüklü DSLR'lar ile uyuma sahip olan Nikon'un yeni 24 mm f/1,8G objektifi kaliteli durağan görüntüler ve video elde etmenizi sağlar. Hızlı f/1,8 diyafram sığ alan derinliği, düzgün ışık noktaları, net düşük ışık görüntüleri ve parlak bir vizör görüntüsüne olanak sağlar. Yalnızca 0,23 m'lik yakın netleme mesafesi daha fazla çok yönlülük ve yaratıcılıkta özgürlük sunar. Kompakt ve hafif tasarım, bu ultra geniş açılı objektifi harika bir yol arkadaşı yapar.

Kenardan kenara yüksek performans

Yeni NIKKOR 24 mm çerçeve genelinde üstün netlik ve kontrast sağlar. Optik yapı dokuz grupta 12 eleman içerir. İki ekstra düşük dağılım (ED) cam elemanı, iki asferik objektif elemanı ve Nikon'un Nano Kristal Kaplaması görüntülerin net ve göz alıcı olmasını sağlar. Dağılma ve geniş açılı objektiflerin kenarlarında meydana gelen ışık düşmesi veya keskinlik kaybı gibi sık karşılaşılan olası hatalar iyi bir şekilde kontrol edilir.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0