Sigma 20mm f/1.4 DG HSM

Sigma, DSLR gövdeler (Sigma, Canon, Nikon) için tasarladığı yeni geniş açı objektifini duyurdu. Yeni objektif 20mm f/1.4 DG HSM, yüksek hızlı netlik, f/1.4 diyafram açıklığı, kaliteli optik yapısı ve sağlam gövdesi ile dikkat çekiyor.

Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports
Sigma 24-35mm f/2 DG HSM Art
Sigma 50-100mm f/1.8 DC HSM Art

Sigma, DSLR gövdeler için tasarladığı yeni geniş açı objektifini duyurdu. Yeni objektif 20mm f/1.4 DG HSM yüksek hızlı ve kaliteli gövde yapısına sahip.

sigma20mm - Sigma 20mm f/1.4 DG HSMKullandığı optik kalitesi ile yüksek bir performans sunan 20mm f/1.4 DG HSM, günümüzün yüksek çözünürlüklü fotoğraf makinelerinin tüm potansiyeli ortaya çıkaran bir yapıya sahip. 20mm odak uzaklığı ve f/1.4 diyafram açıklığı ile bu yeni ürün, olağanüstü ışık kazancı ve bokeh etkisiyle bugüne dek benzeri görülmemiş bir görsel deneyim sağlıyor. Fotoğrafçıların geniş açı perspektifi ile açık diyafram değerinin sağladığı dar net alan derinliğini aynı anda kullanmasına olanak tanıyan bu objektif manzaralar ya da etkileyici gece çekimleri gibi klasik geniş açılı çekimlere ek olarak düşük ışık koşullarındaki aktüel çekimler, mekan çekimleri ve bokeh etkisi ile öne çıkan portreler ve daha bir çok uygulama için ideal.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0