Simtoo Drone’lar Yakında Türkiye’de!

Dragonfly Drone, Moment Airselfie Drone ve Fairy Air Kamera gibi etkileyici ürünleriyle tüm dünyada büyük ilgi gören drone markası Simtoo, Ekim ayında Türkiye piyasasına girmeye hazırlanıyor.

DJI Osmo Pocket
Decathlon GEONAUTE aksiyon kamera
Olympus Tough TG-6

Dragonfly Drone, Moment Airselfie Drone ve Fairy Air Kamera gibi etkileyici ürünleriyle tüm dünyada büyük ilgi gören drone markası Simtoo, Ekim ayında Türkiye piyasasına girmeye hazırlanıyor.

Hava kontrol sistemleri, endüstriyel tasarım ve mobil uygulama alanında sahip olduğu etkileyici deneyimi ve “yüksek teknoloji ve kolay kullanım” misyonuyla drone üretimi gerçekleştiren Çinli marka Simtoo, çok yakında Türkiye’deki sevenleri ile buluşuyor. Hem başlangıç seviyesindekilere hem de deneyimli kullanıcılara yönelik etkileyici ve son derece yenilikçi bir ürün yelpazesi sunan firma, 2011’de drone’lar için hava kontrol sistemleri ve farklı çözümler üretmeye başlayarak piyasaya girdi.

2015’te kurulan Simtoo, aynı yıl içerisinde tamamen kendi üretimi olan dünyanın ilk katlanabilir drone’u Dragonfly’ı üretti. Simtoo, Dragonfly’ın rekabetçi fiyatı, kolay kullanımı ve son teknoloji özellikleriyle kısa sürede büyük ilgi gördü ve kısa sürede büyüyen satış sahası ile en çok tercih edilen drone markalarından biri olmayı başardı.

Moment - Simtoo Drone’lar Yakında Türkiye’de!

“Havadaki kişisel fotoğrafçınız” mottosuyla üretilen 400 gr ağırlığındaki Moment Airselfie drone güvenilir tam korumalı yapısı ve 15 dakikadan fazla havada kalabilme özelliği ile dikkat çekiyor. 4K video özelliği ve yüksek çözünürlüğü ile rakiplerinden ayrışan Moment,  görsel kalitesi ve farklı renklerde tercih edilebilen son moda görünümüyle çekeceğiniz selfie ve fotoğrafların unutulmaz olmasına aracı olan çarpıcı bir ürün. Moment “beni takip et” özelliği ile nerede olursanız olun anı yakalıyor. Katlanılabilir olması ise onu her an, rahatça yanınızda taşıyabilmenize olanak sağlıyor.

Fairy - Simtoo Drone’lar Yakında Türkiye’de!

Fairy Air Kamera ise sadece 140 gr olan cep boyutuyla oldukça kolay kullanıma sahip ve estetik bir mini drone. 1080p kamera ve 8 MP görüntü kalitesiyle fark yaratan videolar ve fotoğraflar çekmenize imkan veren kamera, uzun pil ömrüyle iç ve dış mekanlarda 16 dakika boyunca kolaylıkla uçabiliyor. Boyutuna göre görüntü kalitesiyle şaşırtan Fairy dış darbelere ise bir hayli dayanıklı.

Simtoo, 2015 yılında 40 binden fazla uçuş kontrol modülü seti üretti. Bugün dünyanın dört bir yanında kullanıcılarına son teknoloji drone sistemleri ve çözümleri sunan firma, Türkiye piyasasında da merakla bekleniyor. Yurt dışında farklı modelleri için 149$ ile 600$ aralığında satış fiyatına sahip Simtoo Drone’ların Türkiye satış fiyatlarının ne kadar olacağı ise Ekim ayında açıklanacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0