Sony ve Profoto işbirliği

Sony, vizyon sahibi fotoğrafçılara yaratıcı ve iddialı vizyonlarını hayata geçirebilecekleri bir platform sağlama amacıyla Profoto ile iş birliğine gittiğini açıkladı.

Godox Witstro AD180 Mini Paraflaş
TP-Link’ten Yeni Powerbank
Yeni EOS adaptörleri geliyor

Sony, vizyon sahibi fotoğrafçılara yaratıcı ve iddialı vizyonlarını hayata geçirebilecekleri bir platform sağlama amacıyla Profoto ile iş birliğine gittiğini açıkladı.

Profoto Air Remote TTL S - Sony ve Profoto işbirliğiBu iş birliği, Profoto flaşları ve ışık şekillendirme araçları ile Sony değiştirilebilir objektifli fotoğraf makineleri (ILC) arasında optimize bir uyumluluğu mümkün kılıyor. Sony, ILC modellerinin üçünün teknik özelliklerini Profoto’ya lisanslayarak Sony α fotoğraf makinesi kullanıcılarının zengin bir ışık şekillendirme deneyimi sağlayan bir ürün geliştirmesine imkan verecek.

Profoto yelpazesinde yer alan ve iş birliğinden yararlanacak ilk ürün, Profoto Air TTL flaşı seçilmiş α fotoğraf makinelerine entegre eden Profoto Air Remote TTL-S olacak1. Air Remote TTL-S, Sony fotoğraf makinesinin yuvasına takılan küçük, kablosuz bir radyo vericisi. Uzaktan kumanda, herhangi bir Profoto AirTTL flaş ile TTL metrelemeye imkân veriyor. TTL Modu’nda, kullanıcı sadece doğrultup çekerken Air Remote TTL-S de otomatik olarak mükemmel pozlama sağlamak için flaş ile iletişim kuracak. Air Remote TTL-S aynı zamanda patent başvurusu yapılan Profoto High-speed Sync teknolojisi ile pazardaki diğer tüm HSS çözümlerinden daha hızlı, daha güçlü ve daha tutarlı.

Air Remote TTL-S sistemi, 2017’nin başından itibaren seçilmiş Asya Pasifik ülkelerinden temin edilebilecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0