Sony Xperia Z

Sony Mobile Communications, ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES), heyecanla beklenen yeni telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Xperia Z, Qualcomm’un 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 13 MP yeni nesil kamerası ve 4G LTE özelliklerine sahip.

Dünyanın en küçük akıllı telefonu Palm
Huawei P30 Serisine Yeni Tasarım
OnePlus 9 Serisinde Hasselblad İmzası

Sony Mobile Communications, ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES), heyecanla beklenen yeni telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Xperia Z, Qualcomm’un 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 13 MP yeni nesil kamerası ve 4G LTE özelliklerine sahip. Yeni kullanıcı arayüzüyle zenginleştirilen Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip Xperia Z; Sony’nin bugüne kadar geliştirdiği en son teknolojileri, tasarımını ve bağlantı olanaklarını bir araya getiriyor.

Sony Xperia Z - Sony Xperia Z

Xperia Z ayrıca, Sony’nin dijital fotoğraf makinelerinde bulunan ve akıllı telefonlar için uyarlanmış dünyanın ilk HDR (High Dynamic Range) video görüntü sensörü olan Exmor RS’i taşıyor. Bu teknoloji, arka ışık çok kuvvetli olduğunda dahi yüksek kalitede fotoğraf çekilmesine imkân veriyor. Bütün bu teknolojik özellikleri, pil tüketen uygulamaları otomatik kapatan, ekran açıldığında ise yeniden başlatan Battery STAMINA Mode ile birleştiren Xperia Z, pilin bekleme süresini 4 katına çıkarıyor.

 

Yeni Mesaj
Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0