Sony’den fotoğrafçılara özel konsept mağaza

Sony’nin profesyonel fotoğraf makinelerine özel konsept mağazası İstanbul’da açıldı. Mağazayı ziyaret eden tüketicilere, fotoğraf konusunda uzman görevliler Sony fotoğraf makineleri hakkında detaylı üst düzey teknik bilgi verecek.

Epson’dan L800 Ödüllü Yarışma
Olympus Instagram Yarışması Başladı
Fotocep serisinin ikinci kitabı çıktı

Sony’nin profesyonel fotoğraf makinelerine özel konsept mağazası İstanbul’da açıldı. Mağazayı ziyaret eden tüketicilere, fotoğraf konusunda uzman görevliler Sony fotoğraf makineleri hakkında detaylı üst düzey teknik bilgi verecek. Mağazada ayrıca fotoğrafçılıkla ilgili atölye çalışmaları, seminerler ve toplantılar da düzenlenecek.

sonymagaza - Sony’den fotoğrafçılara özel konsept mağazaSony’nin yenilikçi teknolojileri ve modelleriyle genişleyen profesyonel fotoğraf makinesi ailesine özel konsept mağazası İstanbul’da açıldı. Sony’nin iş ortağı Ocak Elektronik’in Sirkeci’de Ankara Caddesi üzerinde açtığı mağaza, Sony’nin Tokyo’dan sonra ikinci konsept mağazası olma özelliği taşıyor.

Sony Eurasia Genel Müdürü Kazuteru Makiyama, Türkiye’nin yükselen pazarlar arasında yer alması ve bölgede son yıllarda fotoğrafa olan ilginin artması nedeniyle ikinci konsept mağazanın Türkiye’de açılması kararı alındığını belirterek “Mağazayı ziyaret eden tüketiciler, uzmanlar rehberliğinde tüm Sony Alpha ve RX serisi fotoğraf makinelerini, lensleri ve aksesuarları inceleme ve deneyimleme fırsatını yakalayacak. Sony olarak Türkiye’de profesyonel ve amatör fotoğrafçılığı desteklemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ürün satışının yapılmayacağı mağazada fotoğraf konusunda uzman görevliler tüketicilere, ihtiyaçları doğrultusunda Sony fotoğraf makineleri hakkında detaylı teknik bilgi verecek. Mağazada gerçekleştirilecek fotoğraf atölyesi çalışmaları, seminerler ve toplantılar sayesinde tüketicilerin fotoğraf makinesini satın aldıktan sonra kendilerini geliştirebilmelerine destek verilecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0