GoPro Hero4 Session

GoPro Hero4 Session

En küçük ve en hafif GoPro olarak bilinen GoPro Hero4 Session, su geçirmez özelliği, 1920x1440 kamera çözünürlüğü, 74 gr ağırlığı ile benzerlerinden; şıklığı, çok yönlü tasarımı ve her yerde kullanılabilir olma özelliği ile ayrılıyor.

Ricoh WG-M1
Aksiyon Kamerası ile Doğru Çekim Yapmak
Sony Action Cam

En küçük ve en hafif GoPro olarak bilinen GoPro Hero4 Session, su geçirmez özelliği, 1920×1440 kamera çözünürlüğü, 74 gr ağırlığı ile benzerlerinden; şıklığı, çok yönlü tasarımı ve her yerde kullanılabilir olma özelliği ile ayrılıyor. İster kar sörfünde ister arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli anlarda, evde kullanacağınız GoPro Hero4 Session, her anınıza tanıklık ediyor.

goproses - GoPro Hero4 SessionYüksek montaj esnekliği ile daha fazla montaj özelliğini bünyesinde barındıran GoPro Hero4 Session, özel olarak tasarlanmış bağlar ve aksesuarları ile birlikte her zamankinden daha fazla montaj seçeneği veriyor. Profesyonel video kalitesiyle çarpıcı görüntü kalitesi sunuyor, en iyi anlarda son derece pürüzsüz ve yavaş hareketle oynatma sağlıyor. Güçlü fotoğraf çekimi özelliği ile 0.5 ile 60 saniye arasında belirli aralıklarla 8MP ile kaliteli görüntüler yakalıyor.

1442321514 GoPro Hero 4 - GoPro Hero4 SessionHassas kare oranı, alan ayarlamaları gibi konularda uzaktan ayarlama kolaylığı da sağlayan GoPro Hero4 Session, TeknoSA mağazalarında ve teknosa.com’da 1.455 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0