Tablet rahatlığı, dizüstü performansı

Farklı amaçlar için kullanabilecek iki cihazı tek bir çatı altında toplayan Toshiba, Satellite W30t ile W30DT modellerinde dokunmatik ekran, arka aydınlatmalı klavye ve laptop modunda geniş depolama kapasitesi gibi çok çeşitli işlevsel bir niteliğe sahip.

Acer Aspire 5 çoklu görevlerde üretkenlik sağlıyor
Lenovo IdeaCentre Stick 300
Retina ekranlı MacBook Pro geliyor

Toshiba Satellite W30T ile W30DT modelleri hem bir tabletin taşınabilirliğine hem de bir dizüstü bilgisayarın performansına sahip. Farklı amaçlar için kullanabilecek iki cihazı tek bir çatı altında toplayan Toshiba, Satellite W30t ile W30DT modellerinde dokunmatik ekran, arka aydınlatmalı klavye ve laptop modunda geniş depolama kapasitesi gibi çok çeşitli işlevsel bir niteliğe sahip. Ekranı çıkarıldığında 33,8 cm (13,3”) boyutunda bir tablete dönüşerek kullanıcılara pratiklik sağlıyor. Windows 8 işletim sistemli tablete dönüşen ayrılabilir ekranın yanı sıra, diğer tabletlerden ayıran en önemli özelliği ise ortalama bir tabletten fazla olan 500 GB HDD dahili alanına sahip. Böylelikle kullanıcılara istedikleri içerikleri saklayabilmeleri için ekstra bir depolama alanı oluşturuluyor. Ayrıca dahili 4GB DDR3L ise yüksek hızda performans sağlamaktadır.

W30t 1 - Tablet rahatlığı, dizüstü performansı

Satellite W30t ile W30Dt, tek bir cihaz olarak kullanıldıklarında daha uzun pil ömrü sunmak için hem klavyede hem de tablette birer pil ile donatılmıştır. Standart bir dizüstü bilgisayarın işlevselliğini ikiye katlayan cihazlar, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 8.1'in tüm gelişmiş özelliklerinin kullanılabilmesini sağlayan mükemmel ürünlerdir. Satellite W30t, Intel HD Graphics 4200 ile entegre 4. nesil Intel Core işlemciler ile donatılmıştır. W30Dt ise ultra düşük güç tüketimine sahip AMD A4-APU Serisi işlemciler veya AMD Radeon HD 8180 ekran kartının fansız modeline sahiptir.   

YORUMLAR

WORDPRESS: 0