Dell 15 İnç Mobil İş İstasyonu

Dell, dünyanın en ince ve en hafif 15 inç mobil iş istasyonu olan Dell Precision M3800'ün güncellenmiş modelini tanıttı. Yeni model geliştirilmiş özellikleri ile video editörleri, grafik tasarımcılar ve fotoğrafçılar gibi kullanıcılar için yüksek bir performans sağlıyor.

Lenovo Yoga 500
Toshiba’dan ultra-taşınabilir 7” Encore Mini tablet
Samsung Galaxy NotePRO ve TabPRO

Dell, dünyanın en ince ve en hafif 15 inç mobil iş istasyonu olan Dell Precision M3800'ün güncellenmiş modelini tanıttı. Yeni model taşınabilirlik ve geliştirilmiş özellikleri ile video editörleri, grafik tasarımcılar ve fotoğrafçılar gibi kullanıcılar için daha önce eşine rastlanmamış bir performans sağlıyor. Yeni güncellemeler arasında 4K Ultra HD dokunmatik ekran seçeneği, yeni Thunderbolt 2 teknolojisi, Ubuntu tabanlı geliştirici sürümü de yer alıyor.

Dell Precision M3800 - Dell 15 İnç Mobil İş İstasyonu

Corning Gorilla Glass NBT'yle yapılmış ve 4K Ultra HD (3840×2160) çözünürlük ve IGZO2 teknolojisine sahip 15.6 inç UltraSharp dokunmatik ekrana sahip Dell Precision M3800; zengin ve doymuş renkler ve çarpıcı bir parlaklık sunuyor. Dell Precision M3800’ün ekranı aynı zamanda müşterilerin iş istasyonuyla sezgisel bir şekilde etkileşim kurmalarını sağlayan eşzamanlı on parmak dokunma özelliğine de sunuyor.

Dell, Precision M3800'e eklediği ekstra Thunderbolt 2 ile kullanıcıların 20 Gbps'e varan aktarım hızlarından yararlanabilmesine ve ham 4K videoyu görüntüler ve kurgularken aynı zamanda paralel olarak yedekleyebilmelerine olanak sağlıyor. Intel’in devrimci Thunderbolt 2 teknolojisi en hızlı ve en çok yönlü bağlantıyı sağlarken eşzamanlı olarak tek bir kompakt yuvayla yüksek çözünürlüklü ekranları ve yüksek performanslı veri cihazlarını da destekliyor.

Film, animasyon ve tasarım projeleri, çoğu zaman, hareket halindeyken büyük grafik ve veri yoğunluklu dosyaları yönetmeyi gerektirdiği için, Dell, Precision M3800'e ek depolama seçenekleri ekledi ve toplam kullanılabilir dahili depolamayı 2TB'a çıkardı. Bir önceki kuşağın benzersiz taşınabilirliğine ve zarif tasarımına sahip olan yeni Dell Precision M3800'ün başlangıç ağırlığı sadece 1,88 kg ve form faktörü 18 mm'den daha ince. 4. kuşak Intel Core i7 işlemci, profesyonel NVIDIA Quadro K1100M grafik kartı ve 16GB'a kadar çıkabilen bellekle donatılmış olan sistem en zorlu uygulama ve iş yüklerinin bile üstesinden gelmeyi olanaklı kılan bir güç sunuyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0