Fotoğraf transferini kolaylaştırın!

SanDisk, mobil cihazlarla çekilen fotoğraf ve videoların yönetimini kolaylaştıran iki yeni mobil flash sürücüyle kullanıcıların karşısında.

Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!
Telefonlar ve tabletler için en hızlı bellek kartı
Fotoğraflarınız 100 Yıla Kadar Güven Altında…

SanDisk, mobil cihazlarla çekilen fotoğraf ve videoların yönetimini kolaylaştıran iki yeni mobil flash sürücüyle kullanıcıların karşısında.

iXpand flash drive - Fotoğraf transferini kolaylaştırın!SanDisk tüketicilerin en sevdiği cihazlarda yakaladıkları görüntüleri kolaylıkla yönetip transfer edebilmelerini sağlayan iki yeni mobil bellek çözümünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Şirketin Type C bağlantılı cihazlar için ideal olan C Konektörüne sahip ilk Dual USB Sürücüsü ve iPhone/iPad için özel olarak üretilmiş 128GB iXpand Flash Sürücüsü, kullanıcıların mobil cihazlarından Mac’e veya bir kişisel bilgisayara çok kısa sürede ve kolaylıkla içerik transfer etmelerini sağlıyor.

IDC’nin güncel raporlarından biri, bu yıl 1.6 trilyon fotoğraf çekileceğini ve paylaşılacağını tahmin ediyor. 10 fotoğraftan yedisi, mobil bir cihaz kullanılarak çekilecek. Yükselen bu trend ışığında kullanıcılar, ellerindeki içerikleri birden fazla cihaz ve işletim sisteminde kesintisiz, güvenli ve sezgisel bir şekilde birden fazla cihaz ve işletim sistemi üzerinde paylaşmak isteyecek.

C konektörüne sahip ilk Dual USB sürücüsü

Strategy Analytics’in güncel bir raporuna göre, 2016 yılında handset cihazların yüzde 12’si C konektörlerine sahip olacak. Bu yeni platforma yönelik artan talebi değerlendiren SanDisk, C konektörüne sahip ilk USB flash sürücüsünü, ilk etapta 32GB kapasiteyle piyasaya sürdü. Yeni nesil cihazlar ve PC/Mac bilgisayarlar arasında hızlı ve kolay transfer için yeni Dual USB Sürücü’nün bir ucu C konektörü, diğer ucu ise USB 3.0 olarak tasarlandı.

C konektörlü yeni Dual USB Sürücü, aynı zamanda kullanıcılara mobil cihaz hafıza ve depolama yönetimi kolaylığı sunan SanDisk Memory Zone uygulamasıyla uyumlu çalışıyor. Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen ve kullanıcıların verilerinin yerini tespit etmesini, düzenlemesini, transfer etmesini ve yedeklemesini sağlayan uygulama, Android temelli cihazların neredeyse tamamıyla uyumlu. Cihazda internet bağlantısı varken Memory Zone uygulaması otomatik olarak açılıyor ve kullanıcıların mobil cihazlar ve sürücü arasında kolaylıkla içerik transferi ve yönetimi yapmasını sağlıyor.

iPhone ve iPad için yüksek kapasiteli yeni 128GB iXpand Flash Sürücü

SanDisk’in popüler iXpand Flash sürücüsü, herhangi bir kablo, ön ayar, internet bağlantısı, veri yakalama veya bant genişliği kısıtlamaları olmadan, iPhone veya iPad cihazlardan Mac’e veya kişisel bilgisayarlara hızlı bir şekilde fotoğraf ve video aktarımı için geliştirildi. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda harekete geçen SanDisk, 128GB’lik yeni iXpand Flash Sürücü’yü piyasaya sürdü. 128GB modelleri, yeni iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2 veya iPad mini 3 ile kullanıldıklarında yeni iXpand Flash Sürücü, fotoğraf, video, müzik ve diğer multimedya dosyaları için ayrılan mevcut depolama alanını ikiye katlıyor. iPhone ve iPad kullanıcıları için App Store’da yerini alan iXpand Sync uygulaması, kullanıcıların otomatik olarak fotoğraf ve videoları senkronize etmesini, yedeklemesini ve transfer etmesini sağlıyor. İyi reyting alan uygulama, iXpand Flash Sürücü iPhone veya iPad’lere bağlandığında otomatik olarak çalıştırılıyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0