Nikon Coolpix P610, L840 ve L340

Nikon Coolpix P610, L840 ve L340

Nikon Coolpix'in zoom özellikli ürün yelpazesine yeni eklenen, hayatı en ince ayrıntısına kadar kaydetmek için yüksek performans sunan üç yeni ürün duyuruldu.

Pentax WG1 kara kışa hazır
Sony “Lens Kameralar” QX100 ve QX10
Canon PowerShot S120

Nikon Coolpix'in zoom özellikli ürün yelpazesine yeni eklenen, hayatı en ince ayrıntısına kadar kaydetmek için yüksek performans sunan üç yeni ürün duyuruldu.

P610 - Nikon Coolpix P610, L840 ve L34016 milyon piksel çözünürlüğe sahip Coolpix P610, 120x Dynamic Fine Zoom değerine çıkarılabilen 60x optik zoom özelliğiyle gece çekimlerinden doğa fotoğrafçılığına kadar her alanda yeni ufuklar sunar. Bir elektronik vizöre ve parlak RGBW teknolojisine sahip, yüksek çözünürlüklü 921 k-noktalı, değişken açılı geniş ekran, yaratıcı çerçeveleme ayarları için ilham verirken, dahili Wi-Fi ve NFC desteği sayesinde akıllı bir cihazla fotoğraf makinenize dokunarak anında, kolayca paylaşım yapabilirsiniz. Dahili GPS/GLONASS/QZSS işlevleri çekim konumlarını takip ederken, Çift Algılamalı Optik VR (titreşim azaltma) özelliği, tam zoom yaptığınızda ya da tek dokunuşla Full HD filmler (1080/60p) çektiğinizde bile makineyi sabit tutar ve keskin ayrıntıları yakalamanızı sağlar.

L840 - Nikon Coolpix P610, L840 ve L34016 milyon piksel çözünürlüklü Coolpix L840 ile hayatın özel anlarını yakınlaştırmak kolaydır. 76x Dynamic Fine Zoom değerine çıkarılabilen 38x optik zoom ile manzara ve vahşi yaşam çekimleri yapın ya da aile kutlamalarında harika yakın çekimler elde edin. Otomatik sahne seçimi özelliğiyle ayın veya kuşların ayrıntılı fotoğraflarını çekmek kolaydır. Ayrıca geniş, eğilebilir LCD ekran ile benzersiz bir bakış açısı yaratabilir ve Full HD filmleri (1080/60i) tek düğmeye dokunarak çekebilirsiniz. Dahili Wi-Fi ve NFC desteğiyle en sevdiğiniz görüntüleri kolayca paylaşın.

L340 - Nikon Coolpix P610, L840 ve L34020 milyon piksel çözünürlüğe sahip Coolpix L340 klasik bir tasarıma ve geniş açıdan telefotoya kadar uzanan kapsamına rağmen kompakt bir gövdeye sahiptir. 56x Dynamic Fine Zoom değerine çıkarılabilen 28x optik zoom objektif sizi aksiyonun olduğu yere götürürken, tek dokunuşla HD kaydı, fotoğraflardan filmlere geçiş yapmayı çocuk oyuncağı haline getirir. Yüksek performanslı titreşim azaltma özelliği fotoğraf makinesini net çekimler ve akıcı filmler için sabit tutarken, kolay tutuş sağlayan tutucu da makine sarsıntısını minimuma indirir. Kullanımı kolaydır, geniş LCD ekran çerçeveleme ve izleme için üstün bir görüntü alanı sağlar ve kolayca bulunabilen AA boy pillerle çalışır.

Zengin Ayrıntılar, Anında Paylaşım

Sıra dışı bir zoom gücünü kompakt bir gövdeye sıkıştıran bu fotoğraf makineleri rahatça taşınabilir ve sizi zahmetsizce aksiyonun merkezine götürür. Ultra yüksek optik zoom, P610'da 60x, L840'ta 38x ve L340'ta 28x değerindedir ve her biri Dynamic Fine Zoom ile iki katına çıkarılabilir. Bu değerler makro çekimlerden, karada ya da gece gökyüzünde uzun mesafelere kadar her türlü çekimde size yardımcı olur. Harika bir çekim yaptığınızda, bunu hem COOLPIX P610 hem de COOLPIX L840'ta bulunan dahili Wi-Fi ve NFC desteğiyle anında paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0