Nikon’dan iki yeni dayanıklı kompakt

Nikon, Coolpix serisine ait, hareketli yaşam tarzlarına ayak uyduracak biçimde tasarlanmış iki yeni dayanıklı kompakt fotoğraf makinesini satışa sundu.

Leica’nın şipşak makinesi: Sofort
Nikon Coolpix P7100
RICOH GR III

Nikon, Coolpix serisine ait, hareketli yaşam tarzlarına ayak uyduracak biçimde tasarlanmış iki yeni dayanıklı kompakt fotoğraf makinesini satışa sundu. 5x optik zoom objektife sahip, 16 milyon piksellik Coolpix AW120, 18 metreye kadar suya dayanıklı, 2 metreye kadar şoka dayanıklı ve -10 dereceye kadar donmaya dayanıklı yapısıyla en zorlu keşif görevlerinin bile üstesinden gelebilir. Onunla birlikte piyasaya sürülen kullanımı kolay ve eğlenceli 13 milyon piksellik Coolpix S32 de hayatlarını maceralı geçirmeyi seven tüm aile üyeleri için tasarlandı.

aw120 - Nikon’dan iki yeni dayanıklı kompakt

Nikon Coolpix AW120: Dayanıklı yol arkadaşınız

Nikon'un dayanıklı teknoloji serisinde şimdiden önemli bir konuma yerleşen Coolpix AW120, baş döndürücü yüksekliklerde ya da mavi derinliklerde macera arayanlar için tasarlandı. 18 metreye kadar suya dayanıklı, 2 metreye kadar şoka dayanıklı ve -10 dereceye kadar donmaya dayanıklı yapısının yanı sıra, seyahat rotalarını izlemek için çok kullanışlı olan yerleşik GPS, GLONASS, dünya haritaları ve bir pusula sayesinde keşif görevlerinin tam konumunu belirleyebilir. Dahili Wi-Fi ile akıllı cihazınızı kullanarak yaşadığınız maceraları daha bitmeden paylaşabilir ve Full HD filmler çekebilirsiniz. 5x optik zoom özelliğine sahip ultra geniş 24 mm f/2,8 objektif, karada veya su altında en karanlık manzaralarda bile optimum parlaklık elde etmenizi sağlar.

Nerede olursanız olun, fotoğraf makinesinin arkadan aydınlatmalı 16 MP CMOS sensörü sayesinde yüksek bir performansa sahip olabilir; mağara veya yağmur ormanı gibi düşük ışık koşullarında çekim yaparken bile düşük kumlanma içeren net fotoğraflar çekebilirsiniz ve 7,5 cm/3,0 inç'lik 921k noktalı OLED ekran, su altında veya doğrudan güneş ışığında bile net izleme imkanı için üstün parlaklık ve görünürlüğe sahiptir. Maceralarınız video çekmenizi gerektirdiğindeyse AW120, optik zoom ve otomatik netleme özelliklerini de kullanarak 1080/60i çözünürlüğünde çekim yapmanıza imkan sağlar. 15 ila 240 fps arasında değişen hızlarla ağır veya hızlı çekim de yapma imkanına sahip olan gezginler, büyük bir maceranın her saniyesini tekrar tekrar yaşayabilir.

Nikon Coolpix S32: Ailenizin tüm üyeleri için tasarlandı

Kolay ve eğlenceli kullanımının yanı sıra ailenizin tüm bireylerinin kullanabileceği kadar dayanıklı olan 13 milyon piksellik Coolpix S32, herkesin paylaşabileceği bir fotoğraf makinesidir. Düzgün hatlara sahip tasarımı sayesinde hem minik eller hem de büyük eller tarafından kolayca tutulup kullanılabilir. Şoka, toza ve suya karşı dayanıklı malzemesi sayesinde aktif bir aile hayatı için mükemmel bir cihazdır.

Kullanım kolaylığının yanı sıra harika sonuçlara sahip olabileceğiniz Coolpix S32 ile her zaman net, keskin fotoğraflar elde edersiniz. Başına gelebilecek her şeyi kaldıracak biçimde tasarlanan bu kompakt fotoğraf makinesi toza, 1,5m şoka ve 10m suya dayanıklı olduğundan gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0