35x Optik Zoomlu Samsung WB1100F

Samsung, yüksek zoom değerine sahip WB ailesinin yeni üyesi WB1100F’in Türkiye pazarındaki yerini aldığını duyurdu. Bu şık ve güçlü performansa sahip fotoğraf makinesi, 35x değerindeki optik zoom özelliği ve 25 mm’lik geniş açı lensiyle, en güzel anları en kaliteli biçimde kaydedip paylaşmanız için tasarlandı.

İdeal yol arkadaşı Panasonic TZ30
Canon PowerShot G16
Canon PowerShot SX720 HS

Samsung, yüksek zoom değerine sahip WB ailesinin yeni üyesi WB1100F’in Türkiye pazarındaki yerini aldığını duyurdu. Bu şık ve güçlü performansa sahip fotoğraf makinesi, 35x değerindeki optik zoom özelliği ve 25 mm’lik geniş açı lensiyle, en güzel anları en kaliteli biçimde kaydedip paylaşmanız için tasarlandı. Samsung’un bağlantı özellikleri ile de iddialı gelen yeni fotoğraf makinesi, hem fotoğraflarda yarattığı göz alıcı derinlik hem de geniş açı lensiyle, en güzel anları en iyi şekilde detaylandırıyor.

WB1100F_002

WB serisinin yeni üyesi aynı zamanda farklı zoom değerleri arasında hızlı ve kolay geçiş yapılmasını sağlayan hız kontrol özelliğine de sahip. Hız kontrol butonu ile yönetilen bu özellik sayesinde, hareketli nesnelerin net ve kusursuz şekilde görüntülenmesi sağlanıyor. Hız kontrol butonu, hem zoom yeteneğinin hem de en özel anları en geniş çerçevede görüntüleyebileceğiniz Panoramik Mod’un etkinleştirilmesi için kullanılabiliyor.

Akıllı paylaşım, mükemmel sonuçlar

İleri teknoloji NFC ve Wi-Fi bağlantı özellikleriyle, fotoğraf paylaşmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Benzersiz “Tag&Go” özelliği, sadece iki cihazın birbirine dokunuşuyla, WB1100F ve akıllı telefonların eşleştirilmesini sağlıyor.

Ayar gerektirmeyen “Tag&Go” özelliği, fotoğraf makinesi ile akıllı telefonun sorunsuzca birlikte çalışmasını sağlıyor. Böylece fotoğrafları kolaylıkla aktarabilir, paylaşabilir ve yedekleyebilirsiniz. Photo Beam özelliği, fotoğrafları akıllı telefona anında aktarırken, Auto Share özelliği dosyaları otomatik olarak yedekliyor.

Cihazın “Remote Viewfinder” özelliği ise kullanıcıların eşleştirilmiş akıllı telefonu kullanarak WB1100F’e kumanda edebilmelerini sağlıyor. Mobile Link özelliğini kullanarak akıllı telefona aktarılacak dosyaları yönetmek de son derece kolay. WB1100F’nin yeni nesil bağlantı olanaklarıyla fotoğraf ve video paylaşmak artık son derece kolay ve zevkli.

WB1100F’de Smart Mode ve Smart Auto özellikleri standart olarak sunuluyor. Smart Mode, kişiselleştirilmiş birçok farklı görsel özelliğin seçimine olanak tanırken, Smart Auto ise çekim koşulları analizine göre otomatik olarak ayar seçimini gerçekleştiriyor.

Samsung WB1100F, uzaktaki nesneleri kusursuz şekilde görüntülemek ve en özel anları hızla paylaşmak isteyen maceraperest fotoğraf tutkunları için tasarlandı. Cihazın rahatlıkla kavranabilmesini sağlayan profesyonel tasarımı, her koşulda kolayca kullanılabilmesini sağlıyor. Siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle sunulan Samsung’un yeni akıllı fotoğraf makinesi, şık gövdesiyle de alışveriş listesinin üst sıralarında kolayca yer bulmaya aday.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0