Epson’dan iki yeni projeksiyon cihazı

Epson, güçlü ve parlak görüntü sağlayan, birçok yenilikçi özellik içeren iki yeni projektör modeli; EB-G6900WU ve EB-G6800’ü piyasaya çıkarttı.

iPhone Kullanıcılarına Epson Projektör
İnceleme: Epson EF-100B Projeksiyon
Epson’dan Altı Yeni 3LCD Projektör

Epson, güçlü ve parlak görüntü sağlayan, birçok yenilikçi özellik içeren iki yeni projektör modeli; EB-G6900WU ve EB-G6800’ü piyasaya çıkarttı.

Kiralama ve dijital tabelalar için ideal olan Epson EB-G6900WU ve EB-G6800 modellerinin her ikisi de yüksek lümen değeri ve HDBaseT girişi içerir, köşelere ve eğimli yüzeylere görüntü sağlayabilir. Bu modeller Epson EB-G5 serisi lensler ile uyumlu olduğundan,  mevcut projektörlerini üst modelle değiştirmek isteyen şirketler için idealdir.

Epson-EB-G6900WU-SINIF

Epson EB-G6900WU ve EB-G6800 model projektörler ile eğimli bir yüzeye veya odanın köşesine yansıtılan görüntüler, otomatik olarak ayarlanarak bozulma olmadan görüntü sağlamasına olanak tanır. Ayrıca, projektörler dikey olarak 360 derece döndürülebildiğinden görüntü odanın her yerine istenilen şekilde kolayca taşınabilir.

Ayrıca Epson’un 3LCD teknolojisi ile ayrıntılı renkler aslına uygun bir şekilde üretilirken, eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) sayesinde projeksiyon, farklı ortam ışığı düzeylerinde gösterilebilir.

Epson EB-G6900WU modelinde WUXGA ekran çözünürlüğü özelliği bulunurken, EB-G6800 modeli görüntüleri XGA ekran çözünürlüğü ile yansıtır. Bu modeller ayrıca, sıkıştırılmamış HD video, ses, güç ve kontrol sinyalleri dahil beş sinyali standart bir cat5/6 kablosu ile 100 m mesafeye kadar düşük maliyetle aktaran gelişmiş HDBaseT teknolojisini içerir.

Piksel hizalama ve renk homojenliği gibi kullanıcı dostu özellikler sayesinde her iki modelin de kurulumu ve kullanımı kolaydır. Bu özelikler, projektörler kurulduktan sonra kullanıcıların ekran ayarlarıyla uğraşmaktansa içeriklerini sunmaya yoğunlaşmalarına olanak sağlar.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatları:

Epson EB-G6900WU: 8.900$+KDV

EB-G6800: 6.199$+KDV

YORUMLAR

WORDPRESS: 0