Epson ile Üç Boyutlu Sunumlar

Epson EB-W16SK projektör sistemi, özel tasarlanmış bir montaj sistemiyle bir araya getirilmiş iki ayrı projektör ünitesinden oluşuyor. Her iki projektör üst üste ekli konumda ve görüntüler, otomatik projektör hizalama ayarı kullanılarak elektronik olarak hizalanıyor.

Epson projektörler ile zengin renkler…
iPhone Kullanıcılarına Epson Projektör
Epson’dan iki yeni projeksiyon cihazı

Epson’un 3D çift katlı projektör modeli EB-W16SK özel bir kampanyayla; 1 adet gerçek gümüş perde (280x210cm, 1 adet HDMI çoklayıcı ve 30 adet 3D pafis gözlük hediyeleri ile birlikte eğitim sektörüne gerçek 3D deneyimi getiriyor.

Epson EB-W16SK projektör sistemi, özel tasarlanmış bir montaj sistemiyle bir araya getirilmiş iki ayrı projektör ünitesinden oluşuyor. Her iki projektör üst üste ekli konumda ve görüntüler, otomatik projektör hizalama ayarı kullanılarak elektronik olarak hizalanıyor. Bu da kurulum süresini önemli ölçüde azaltıyor.

Epson EB W16SK - Epson ile Üç Boyutlu Sunumlar

Tüm görüntüler her detayda aslına uygun

Epson 3LCD teknolojisi ile geniş bir renk yelpazesinde, aslına uygun şekilde doğal ve canlı renkler sağlayan Epson EB-W16SK, çeşitli ortam aydınlatmalarında parlak 3D görüntüler için 3.000’er lümenlik Beyaz ve Renkli Renk Çıkışı özelliklerine sahip.

HDMI uyumlu 3D sinyal formatlarının tümünü destekleyen Epson EB-W16SK, yan yana, üstte ve altta ve derlenmiş görüntü karesi içeriklerini görüntülüyor. Böylece mümkün olan en geniş 3D içerik aralığında görüntüleme yapma esnekliği sunuyor. Epson EB-W16SK bir çift polarize Pasif 3D gözlük ile birlikte geliyor. Pasif gözlük kullanımı ile diğer 3D modellerden ayrışan EB-W16SK, bu özelliği sayesinde de maliyette ciddi avantaj sağlıyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı:  2.000 $+KDV.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0