Epson’dan Altı Yeni 3LCD Projektör

Epson, profesyonel projeksiyonlarda daha önce görülmemiş özelliklere sahip, iki yeni seriye ait altı yeni 3LCD projektör modelini tüketicinin beğenisine sunuyor. Modellerden dördü özel olarak tasarlanan yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklık özelliklerine sahip EB-1985WU serisinden.

iPhone Kullanıcılarına Epson Projektör
Epson’dan iki yeni projeksiyon cihazı
İnceleme: Epson EF-100B Projeksiyon

Epson, profesyonel projeksiyonlarda daha önce görülmemiş özelliklere sahip, iki yeni seriye ait altı yeni 3LCD projektör modelini tüketicinin beğenisine sunuyor. Dört model; profesyonel sunumlarda en iyi sonucun alınabilmesi üzerine özel olarak tasarlanan, yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklık özelliklerine sahip EB-1985WU serisinden. Diğer iki model ise Epson’un inovatif parmak etkileşimli projektörünün de yer aldığı EB-1430Wİ serisinden.

Epson EB 1985WU - Epson’dan Altı Yeni 3LCD Projektör

Epson'un EB-1430Wİ serisinde yer alan parmak dokunuşlu teknoloji ile birlikte öğretmen ve öğrencilerin, herhangi bir resim, slayt, grafik ve hatta video üzerine yazı yazmaları veya istedikleri yerlerin altını çizmeleri için parmaklarını veya etkileşimli kalemlerini kullanmaları yeterli oluyor.

Parmak dokunuşu, müşterek çalışmak ve beyin fırtınası yapmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu teknoloji, ultra kısa gösterimli bir projektörle birleştiğinde iş dünyası için de ideal.

İş dünyasının ihtiyacını Epson EB-1985WU serisi karşılıyor

İş dünyasının dizüstü bilgisayarların çözünürlük çıkışına uygun yüksek çözünürlüklü profesyonel projektör talebini; WUXGA çözünürlüğünü yüksek parlaklıkla buluşturan Epson EB-1985WU serisi karşılıyor.

Epson'un kendi 3LCD teknolojisi ile tasarlanan altı projektör de eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışıyla (CLO) parlak görüntüler ve canlı renkler sunuyor.

EB-1985WU, EB-1980WU, EB-1975W ve EB-1970W olmak üzere dört modelden oluşan EB-1985WU serisi, gün ışığında bile daha detaylı ve parlak sunum imkanı tanıyor. WUXGA çözünürlüğüne sahip,  4.800 lümene ulaşan bu projektörlerde; iki adet HDMI portu, Wi-Fi ve kablolu LAN, dahili 16W hoparlörler mevcut. Tüm modeller Epson'un iProjection uygulaması ile uyumlu ve aynı zamanda tablet bilgisayar ya da akıllı telefondan kablosuz bir şekilde içerik akışı sağlamak için Miracast ve WiDi özelliklerine sahip.

Epson EB-1430Wi ve EB-1420Wi (EB-1430Wi serisi) çift kalem etkileşiminin yanı sıra toplantı odalarına ultra kısa gösterimli projeksiyon imkanı getiriyor. Yeni beyaz tahta paylaşım modu, toplantı katılımcılarının beyaz tahta içeriğini, herhangi bir özel uygulamaya ihtiyaç duymadan, birçok akıllı cihaz üzerinden görüntülemelerine ve içeriğe açıklama eklemelerine olanak tanıyor. Birden fazla konumdan içeriğe açıklama ekleme özelliği, toplantılar esnasında farklı ofisler arasındaki işbirliğini daha da kolaylaştırıyor.  Her ikisi model de, dokunmatik ekranlı cihazlar üzerinden içeriği kolayca görüntülemeyi ve paylaşmayı sağlayan Epson'un iProjection uygulamasının yanı sıra ağ üzerinden izleme ve projeksiyon ile çoklu PC projeksiyon özellikleri taşıyan EasyMP yazılımına sahip.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0