Tamron 150-600mm f/5-6.3

Tamron full frame ve APS-C sensörlü DSLR fotoğraf makineleri için 150-600mm f/5-6.3 ultra telefoto zoom objektifi duyurdu. 13 grup ve 20 elemanlı bu yeni objektif, Tamron’un VC (Titreşim Önleyici) ve USD (Ultrasonik Sessiz Sürücü) teknolojilerine de sahip olacak.

Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art
Zeiss Otus 28mm f/1.4
Tokina atx-m 56mm f/1.4 X

Tamron full frame ve APS-C sensörlü DSLR fotoğraf makineleri için 150-600mm f/5-6.3 ultra telefoto zoom objektifi duyurdu. 13 grup ve 20 elemanlı bu yeni objektif, Tamron’un VC (Titreşim Önleyici) ve USD (Ultrasonik Sessiz Sürücü) teknolojilerine de sahip olacak. Bu yeni objektif ilk etapta Canon, Nikon ve Sony uyumlu olacak.

Rahat otofokus özelliği; Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD hızlı ve doğru çekim yaparken hızlı yanıt süresi ve çok düşük gürültü sağlar.  Tam zamanlı manuel  odak mekanizması  ile AF devreye alındığında da herhangi bir an da ince manuel  odaklama ayarları yapılmasına izin verir.

Tamron için geliştirilen SILKYPIX Developer Studio yazılımı fotoğrafçının stil ve tarzını ifade edebilen ayarlamaları;  temel renk ayarları ve buna ek olarak bir dizi fonksiyon( büyütme, renk sapmaları, bozulma, periferik ışık)içeren, RAW verilerinden yüksek kaliteli görüntüleri geliştirebilir. Tamron’un SP lensler için RAW geliştirme yazılımı ile birlikte gelir. Tamron SP serisi lensler ile birlikte kullanılan bu ileri teknoloji verimli fotoğrafçıların en titiz taleplerini karşılamak için görüntüler üretir.

Tamron_SP150-600mm

Objektifin satış fiyatı ve çıkış tarihi önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0