Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendi

Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendi

Tamron objektifleri Türkiye Distribütörü Zoom İthalat tarafından Instagram platformunda düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Hayallerini gerçeğe dönüştüren bir foto muhabir: Süleyman Arat
Fotoğraflarınız güvende mi?
Sony NEX-7 ile Ege&Adriyatik gezisi

Tamron objektifleri Türkiye Distribütörü Zoom İthalat tarafından Instagram platformunda düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı. #TamronTurkiye etiketini kullanarak yarışmaya katılan yaklaşık 11bin fotoğraf arasından gerekli şartları yerine getiren ve ön elemeyi geçen fotoğraflar profesyonel fotoğraf sanatçılarından oluşan jüriye sunuldu.

tamronsonuclandi - Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendiFotoğraf yarışmasında ilk üç dereceyi alan fotoğrafçılar ve fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz. Yarışmanın birincisi Bahadır Bermek, Tamron SP 90mm F/2.8 Di Macro 1:1 VC USD, ikinci Serkan Çolak, Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 Di II VC ve üçüncü Erdem Arif Yiğit, Tamron 70-300mm f/4-5.6 Di LD Macro 1:2 objektif ödülünü kazandı.

01 birinci - Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendi 02 ikinci - Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendi 03 ucuncu - Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendiAyrıca jüri seçimi ile belirlenen 10 fotoğraf Tamron Türkiye Facebook Sayfasında paylaşıldı. Paylaşılan 10 fotoğraf içerisinden üç mansiyon ödülü ise halk oylaması ile belirlenecek. En çok oy olan üç fotoğrafın sahibi fotoğraf çantası, tripod ve filtre kazanacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0