Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendi

Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendi

Tamron objektifleri Türkiye Distribütörü Zoom İthalat tarafından Instagram platformunda düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı.

İnceleme: Lowepro Flipside 400 AW
Gezi ve Seyahat Fotoğrafçılığı Semineri
SanDisk fotoğraf yarışmasında oylama zamanı

Tamron objektifleri Türkiye Distribütörü Zoom İthalat tarafından Instagram platformunda düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçlandı. #TamronTurkiye etiketini kullanarak yarışmaya katılan yaklaşık 11bin fotoğraf arasından gerekli şartları yerine getiren ve ön elemeyi geçen fotoğraflar profesyonel fotoğraf sanatçılarından oluşan jüriye sunuldu.

tamronsonuclandiFotoğraf yarışmasında ilk üç dereceyi alan fotoğrafçılar ve fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz. Yarışmanın birincisi Bahadır Bermek, Tamron SP 90mm F/2.8 Di Macro 1:1 VC USD, ikinci Serkan Çolak, Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 Di II VC ve üçüncü Erdem Arif Yiğit, Tamron 70-300mm f/4-5.6 Di LD Macro 1:2 objektif ödülünü kazandı.

01_birinci 02 ikinci - Tamron fotoğraf yarışmasında ilk 3 belirlendi 03_ucuncuAyrıca jüri seçimi ile belirlenen 10 fotoğraf Tamron Türkiye Facebook Sayfasında paylaşıldı. Paylaşılan 10 fotoğraf içerisinden üç mansiyon ödülü ise halk oylaması ile belirlenecek. En çok oy olan üç fotoğrafın sahibi fotoğraf çantası, tripod ve filtre kazanacak.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0