WD’nin Yeni SSD Sürücüleri Türkiye’de

WD, Türkiye’de de satışa sunulan ilk WD markalı SSD’leri WD Blue ve WD Green serilerini tanıttı. İlk kez WD markasıyla piyasaya sürülen SSD’ler; performans, pil ömrü ve verimlilik açısından PC’ler için mükemmel bir çözüm sunuyor.

SSD’lerden Veri Kurtarmak Daha Zor!
Kingston’dan 256 GB’lık Yeni microSD Kart
Kişiye özel bulut servisi

WD, Türkiye’de de satışa sunulan ilk WD markalı SSD’leri WD Blue ve WD Green serilerini tanıttı.

wd-blue-ssdİlk kez WD markasıyla piyasaya sürülen SSD’ler; performans, pil ömrü ve verimlilik açısından PC’ler için mükemmel bir çözüm sunuyor. WD Blue ve WD Green SSD’ler, veriyolu aracılığıyla elde edilebilecek maksimum performansı sağlarken, programların yanıt verme hızlarını da en üst seviyeye taşıyor. HDD disklere göre, daha sessiz çalışan ve ısınma sorununa neden olmayan WD SSD’ler, daha az güç ve ısı kullanarak işlem yapma becerisine de sahip. WD SSD’ler, kullanıcılara performans ve kapasite takibi için ücretsiz WD SS Dashboard yazılımı da sunuyor. SSD serisinden WD Blue SSD, daha yüksek performans arayanlara ve hız sınırlarını zorlamak isteyenlere hitap ederken; WD Green SSD uygun fiyatla yüksek performans arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Toplantıda WD’nin yeni SSD’leri ile ilgili bir konuşma yapan WD Dahili Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu, WD Blue ve WD Green SSD’leri geliştirerek piyasaya sürmekten büyük gurur ve mutluluk duyduğunu belirterek şunları söyledi: “Flaş tabanlı kapsamlı bir depolama serisi için müşterilerimiz ve ana satıcılarımızdan önemli bir talep bulunuyor. WD’nin SSD serisinin, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu performans, kapasite ve güvenilirlik açısından mükemmel bir çözüm oluşturacağına inanıyoruz.”

YORUMLAR

WORDPRESS: 0