Tamron Türkiye Instagram Yarışması

Tamron’un Türkiye distribütörü Zoom İthalat tarafından düzenlenen Instagram fotoğraf yarışmasına #tamronturkiye etiketini kullanarak katılabilirsiniz. Yarışma katılım kurallarını yazımızda bulabilirsiniz.

Lenovo Türkiye Instagram Yarışması
En İyi Fotoğrafınızı Bekliyoruz!
Canon Instagram Yarışması Düzenliyor

Tamron’un Türkiye distribütörü Zoom İthalat tarafından düzenlenen Instagram fotoğraf yarışmasına #tamronturkiye etiketini kullanarak katılabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler, @zoomithalatofficial instagram hesabını takip etmek ve yüklediğiniz fotoğraflarda #tamronturkiye etiketini kullanmak.

Yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

tamronyrsweb - Tamron Türkiye Instagram YarışmasıYarışma Katılım Şartları:

* Yarışmaya katılım ücretsizdir ve konu serbesttir.

* Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.

* Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

* Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamakla birlikte, en fazla 4 fotoğraf yüklenmesi uygun olur. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

* Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

* Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

* Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve görüntü işleme yazılımı kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur.

* Yarışmaya katılım için, @zoomithalatofficial Instagram hesabının takip edilmesi ve açıklama kısmına #tamronturkiye hashtag’inin yazılması gereklidir.

* Mansiyon ödülleri, jürinin seçeceği 10 fotoğrafın Tamron Türkiye Facebook sayfasında paylaşılması ile belirlenecektir. En çok beğeni alan üç fotoğrafın sahibi mansiyon ödüllerini alacaktır.

* Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir.

* Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

* Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

* Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

* Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

* Yarışmayı düzenleyen Zoom İthalat yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

* Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar.

Tarihler:

Son katılım tarihi: 31 Ekim 2016

Sonuç duyuru tarihi: 24 Kasım 2016

Ödüller:

Birinci: Tamron SP 90mm F/2.8 Di Macro 1:1 VC USD

İkinci: Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 Di II VC

Üçüncü: Tamron 70-300mm f/4-5.6 Di LD Macro 1:2

3 adet Mansiyon – Fotoğraf çantası, tripod, filtre (jürinin seçtiği 10 fotoğraf içerisinden halk oylaması ile belirlenecektir)

Seçici Kurul:

Caner Kasapoğlu – Fotoğraf Sanatçısı – @canerkasapoglu

Ömer Serkan Bakır – Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni – @osbakir

Roy Gamsaragan – Zoom İthalat Genel Müdürü

Uğurhan Betin – Fotoğraf Sanatçısı – @ugurhan

YORUMLAR

WORDPRESS: 0