Tatilde kullanabileceğiniz iki kompakt

Tatilde kullanabileceğiniz iki kompakt

Eğer tatilde kumda, havuzda ve denizde sorunsuzca kullanabileceğiniz, kompakt, hafif ve farklı kareler yakalayacağınız bir makine istiyorsanız Fujifilm XP90 veya Canon PowerShot D30 tam size göre olabilir.

Canon PowerShot G7 X Mark II
DJI Phantom 3 duyuruldu
Sony RX100 II geliyor!

Yazın ortasında henüz tatil planı yapmadıysanız ve deniz kıyısında bir tatil yapmak istiyorsanız size her ortama dayanıklı ve kullanışlı iki fotoğraf makinesi önerimiz var. Büyük ve ağır fotoğraf makineleriniz varsa, koca koca çantalarla tatile çıkmaz istememeniz çok normal. Eğer tatilde kumda, havuzda ve denizde sorunsuzca kullanabileceğiniz, kompakt, hafif ve farklı kareler yakalayacağınız bir makine istiyorsanız Fujifilm XP90 veya Canon PowerShot D30 tam size göre olabilir.

1467357360_PowerShot_D30_Image_01_1_Fujifilm XP90

Fujifilm XP90, 16.4 milyon piksel çözünürlük değerine sahip hem su üstünde hem de sualtında sorunsuzca fotoğraf çekmenizi sağlayacak eğlenceli bir model. XP90, 15 metreye kadar sualtında fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklı olan model uygun fiyatı ve farklı renkleri ile dikkat çekiyor.

ikisualtiCanon PowerShot D30

Canon’un kompakt ve sağlam makinesi PowerShot D30, 25 metre derinliğe kadar sualtında çekim yapmanızı sağlıyor. PowerShot D30 ayrıca, 2 metreye kadar yüksekten düşmelerde darbelere karşı dayanıklı. -10 dereceye kadar düşük sıcaklıklarda kullanılabilmesi için donmaya karşı dayanıklı olan D30, tamamen toz geçirmez. D30 çözünürlük değeri ise 12.1 milyon piksel.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0