The North Face 2013 Sonbahar Koleksiyonu

Uzun bir geçmişe dayalı araştırma ve keşif geleneğinin izinden giderek The North Face 2013 Urban Exploration Koleksiyonu, klasik şehir maceracılığına modern bir yaklaşım getiriyor. Koleksiyon yüksek teknolojiyle üretilmiş tekstil, ayakkabı ve çantalarda, vintage anlayışını yenilikçi materyallerle birleştiriyor.

Profesyonellerin tercihi IceLight
Dokunmatik ekran eldiveni
Fotoğraf çekerken ayaklarınız rahat etsin

Uzun bir geçmişe dayalı araştırma ve keşif geleneğinin izinden giderek The North Face 2013 Urban Exploration Koleksiyonu, klasik şehir maceracılığına modern bir yaklaşım getiriyor. Koleksiyon yüksek teknolojiyle üretilmiş tekstil, ayakkabı ve çantalarda, vintage anlayışını yenilikçi materyallerle birleştiriyor. Bu sezonun koleksiyonu, araştırmaya ve keşfe, hayatlarında kısa süreli olarak yer verenlerden ziyade, bu iki tutkuyu hayatlarının merkezine yerleştiren kadın ve erkeklerin çağrısına yanıt veriyor.

nface - The North Face 2013 Sonbahar Koleksiyonu

Surge II Charged

The North Face’in güvenilir şehir çantaları (urban daypack) sayesinde USB ile çalışan cihazlar hareket halindeyken şarj ediliyor. The North Face yeni sezon çantalarıyla, içlerine yerleştirilen mobil elektronik cihazları şarj etme imkânı sağlıyor. Esnek (FlexVent) omuz kayışları, AirMesh arka paneli ve Avrupa Çevre Ajansı  onaylı, sırtı koruyan özel teknolojisi (BackSaver ) ile The North Face şehir çantaları yük taşırken konforu sürdürmeyi sağlıyor. Özel ped teknolojisi ise laptop ve diğer cihazları güvende tutuyor. 

Neoprene tablet gözü ile özel lay-flat laptop cebi / Çıkarılabilir Joey pil / Harici PU fermuarlar / FlexVent™  injection model d omuz kayışları, Atilon köpüklü üst katman ve PR köpüklü alt katman / Ekstra sırt desteği için Spine Channel ve PR sheet pedli air-mesh arka panel / Pedli, kanatl, saklanabilir bel kemeri / Çıkartılabilir göğüs kayışı.

JOEY T1 Güç Kaynağı

The North Face ile artık tüm gün boyunca sırt çantasında taşınan elektronik cihazlar şarj edilebiliyor. Çantaya yerleştirilmiş Joey T1 güç kaynağı ile hareket halindeyken akıllı telefon, MP3 çalar, tablet veya diğer USB cihazlarını şarj etmek mümkün oluyor. Joey T1 güç kaynağı suya ve çarpmaya dayanıklı ‘lithium polymer’ pil ile toplam iki buçuk kat pil ömrü veya birkaç güne yayılan kısmi şarj imkânı sunuyor.

Trappist Pack

Outdoor tutkunları için geleneksel tasarımlardan ilham alan, çok fonksiyonel, gezgin çantası. The North Face, şehirli görünüm ve dayanıklı materyallerin bir araya gelmesiyle oluşan ve temiz bir stile sahip pratik bir çanta ortaya çıkarıyor. U-lock bisiklet kilit gözü, kaykay taşıma sistemi, özel pedli 17 inçlik (51 cm’lik) laptop gözü ve Neoprene tablet cebi gibi özelliklere sahip çantanın altında yer alan kaplamalı ve suya dayanıklı kumaş, değerli eşyaların ıslanmasını engelliyor.

Kaykay taşıma sistemi ve U-lock gözü / Neoprene tablet gözü ile özel laptop cebi / Tersine çevrilmiş MegaPU bot kumaşı / Harici PU fermuarlar / Dört harici fermuarlı göz / Geniş ve organize ana cep compartman / Özel gizli göz / Silikon bazlı elastik dolgu.

Etip Glove

Dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış bu eldiven tüm hava koşullarında dünyayla bağlantıda kalmayı sağlıyor. The North Face eldivenler, her parmakta yer alan U|R teknolojisiyle telefon, tablet, kamera gibi touch pad yüzeyi bulunan cihazlara dokunmatik erişim sağlıyor. Sahip olduğu özel yapı sayesinde (5-Dimensional Fit) TNF eldivenler parmakları tam anlamıyla kavrarken ellerin doğal pozisyonlarında kalmasını imkan sunuyor. The North Face Etip Glove eldivenler, sıcaklığı artıran özel kumaş dokusu ve kavrayışı kuvvetlendiren silikon benekleriyle de öne çıkıyor.

M Vanadium Jacket

The North Face Vanadium Ceket, outdoor tutkunlarını su ve rüzgârdan koruyan nefes alabilir özellikleriyle öne çıkıyor. Hava koşullarına göre eklenebilir katmanları bulunan ceketler, ayarlanabilir kapüşon,  Velcro manşetler ve hava akışını dengelemeye yarayan koltuk altı fermuarlarına sahip. Önemli eşyaları taşımak için özel cepleri bulunan The North Face ceketler fonksiyonelliğiyle dikkat çekiyor.

M Shellisto Tall

Günlük outdoor aktiviteleri için su geçirmez ve yalıtkan kış botu. The North Face kış botları, özel izolasyon teknolojisi sayesinde (HeatSeeker) su geçirmez deri yüzeyi ile şehirden dağa kadar her ortamda soğuk hava koşullarından korunmayı sağlıyor. Sıcaklığa duyarlı taban zeminleri (TNF Winter Grip ve IcePick taban zemin) ayak tutuşunu destekliyor ve özel teknolojisi sayesinde topukta ekstra koruma sağlıyor.

M Back to Berkeley 84

Islak havalarda şehir içi kullanıma uygun geleneksel-stil yürüyüş botu. The North Face Back to Berkeley 84 yürüyüş botları, popüler retro-stil Back-To Berkeley botunun ekstra su geçirmezlik özelliğine sahip ( HydroSeal) kadife süet versiyonundan oluşuyor. % 5 geri dönüşümlü astar ve iç taban (P.E.T astar ve OrthoLite iç taban) ile birleşen (PU) orta taban ve %30 geri dönüşümlü lastik dış taban ayağın nefes almasını sağlayarak konforlu bir deneyim sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0