Toshiba Canvio Ready Serisi

Toshiba’nın popüler Canvio HDD serisinin en yeni üyesi Canvio Ready, hızlı aktarım özellikli 3 TB’a kadar yüksek depolama alanı ile favori dosyalarınızı nereye giderseniz gidin beraberinizde götürebileceğiniz tasarımı bir arada sunuyor.

Buffalo DriveStation Velocity
Yeni Samsung X5 SSD
Toshiba’dan Yüksek Kapasiteli USB’ler

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. yeni harici hard disk sürücüsü (HDD) Canvio Ready modelini duyurdu. Toshiba’nın popüler Canvio HDD serisinin en yeni üyesi Canvio Ready, hızlı aktarım özellikli 3 TB’a kadar yüksek depolama alanı ile favori dosyalarınızı nereye giderseniz gidin beraberinizde götürebileceğiniz tasarımı bir arada sunuyor. 

1444296025 Canvio Ready beauty 04 - Toshiba Canvio Ready Serisi500 GB’dan 3 TB’a kadar farklı depolama kapasitesi seçeneklerine sahip Canvio Ready ile 856.500 adete kadar dijital fotoğraf, 789.000’a kadar müzik parçası veya 2.460’a kadar dijital film depolayabilirsiniz.

USB 3.0 teknolojisi ile güçlendirilen Canvio Ready, 5 Gbit/s’ye kadar hızda veri indirebilmeyi veya büyük dosyaları kısa sürede aktarabilmeyi sağlıyor. Ayrıca eski donanımlarda bulunan USB 2.0 girişleri ile de uyumlu olduğundan notebook’unuzu yeni bir modele yükselttiğinizde yeni cihazınıza verilerinizi kolayca transfer edebileceksiniz.

Kolay tak ve oynat işletim özelliği, herhangi bir ilave yazılım yüklemesine gerek kalmadan Canvio Ready’i Microsoft Windows cihazları ile anında kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Güvenilir ve sağlam yedekleme ve veri depolama yöntemi sunan Canvio Ready verilerinizi güven altında tutan dahili darbe sensörüne de sahip. Şık noktalı dokusu ve küçük boyutuyla kolayca cepte veya sırt çantasında taşınabildiğinden dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, filmlerinizi ve müziklerinizi nereye giderseniz beraberinizde götürebiliyorsunuz.

Yeni Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0