TTNET Netdisk ile bulutta depolama

TTNET; Tivibu Ev’in interaktif araçları arasına, bulut depolama ürünü Netdisk’i de ekledi. Dijital yaşamın birçok ihtiyacına cevap veren Netdisk, farklı kullanıcıların yanında, fotoğraflarına ve videolarına her an her yerden ulaşmak ve güvenli bir şekilde paylaşmak isteyenlere de çözümler sunuyor.

Microsoft Windows 10 ne getiriyor?
Nikon Z7 ve Z6 için RAW Video Desteği
Follow me I Follow You Back!

TTNET; hayatı kolaylaştıran, farklı ve eğlenceli kılan Tivibu Ev’in interaktif araçları arasına, bulut depolama ürünü Netdisk’i de ekledi. Dijital yaşamın birçok ihtiyacına cevap veren Netdisk, farklı kullanıcıların yanında, fotoğraflarına ve videolarına her an her yerden ulaşmak ve güvenli bir şekilde paylaşmak isteyenlere de çözümler sunuyor.

ttnet - TTNET Netdisk ile bulutta depolama

TTNET’in eklediği özellikle birlikte Netdisk üzerinde depolanan tüm fotoğraflar artık Tivibu Ev üzerinden fotoğrafların çekildiği tarihe göre görüntülenebiliyor. Bu fotoğrafları; Tivibu Ev Netdisk aracı üzerinden  tek tek ya da slideshow halinde görüntülemek mümkün hale geliyor. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için Tivibu Ev İnteraktif Servisler platformundan Netdisk’i seçerek, TTNET tek şifresiyle giriş yapmak yeterli oluyor.

TTNET aboneleri Netdisk 1 GB paketinden herhangi bir bedel ödemeden faydalanabilirken, Netdisk 50 GB’ı aylık 4.99 TL ücretle ve Netdisk SINIRSIZ’ı aylık 9.99 TL ücretle kullanabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0