Verilerinize her yerden erişin

Ağa Bağlı Depolama (NAS) tedarikçisi Synology, iş hayatını kolaylaştıran yeni çözümünü kullanıma sundu. Synology, DiskStation Manager 5.2 çözümüyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Synology’den iki yeni ürün
Yenilikçi NAS ürünleri
Fotoğraflarınıza her yerden kesintisiz ulaşın

Ağa Bağlı Depolama (NAS) tedarikçisi Synology, iş hayatını kolaylaştıran yeni çözümünü kullanıma sundu. Katma değer yaratan ürünleri sayesinde kurumlara rekabet avantajı sağlayan Synology, DiskStation Manager 5.2 çözümüyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

DSM+5.2Kurumlar, yapılandırılmış ve yapılandırılmamış veriler ile baş etmek için yoğun şekilde para ve zaman harcıyor. Verilerin artış hızı, iş uygulamalarındaki karmaşıklığın ana nedenleri haline geliyor. Artan verilerin depolanmasının ve yönetilebilirliğinin sağlanması daha fazla önem kazanıyor. Kurumları rekabette öne taşıyacak yenilikçi teknolojileri ile öne çıkan Synology, ürün ve çözümleriyle iş süreçlerini kolaylaştırıyor. DiskStation Manager 5.2 çözümü, daha fazla iş uygulamasının sezgisel veri metoduyla yönetilebilmesine olanak yaratıyor. Synology, her yerden ve her zaman ulaşılabilir ve yönetilebilir verilerin kritik öneme sahip olduğu günümüzde, yenilikçi ürünleri ile hayatı kolaylaştırıyor.

DiskStation Manager 5.2 (DSM), kurumlara ve bireylere para ve zamandan tasarruf etme olanağı sağlıyor. DSM 5.2 çözümü ile gelen “Docker” uygulaması, üçüncü parti geliştiricilerin eklentilerinin yönetilebilmesine imkan veriyor. Sistem yöneticilerinin hayatlarını kolaylaştıran uygulama, yüzlerce uygulamaya hükmedilmesine imkân sağlıyor. Bu sayede, iş süreçleri hızlı ve esnek şekilde yönetiliyor. Yoğun iş temposunu hafifletmek için geliştirilen DSM 5.2 ile sıkıcı iş süreçleri yerini keyifli anlara bırakıyor.

Fotoğraf ve videolara daha fazla alan

DSM 5.2, kullanılabilirliği düzenleyerek fotoğrafları, videoları, dosyaları yönetmek ve depolamak için daha fazla esneklik sunuyor. Synology'nin mobil uygulamaları, DS audio'nun yeni denkleştiricisiyle daha esnek, özelleştirilebilir bir multimedya deneyimi ve DS download üzerinden bir torrentin belirli dosyalarını indirme imkânı sunuyor.

Mahremiyetiniz güven altında

Kurumlar ve bireyler için en önemli konuların başında güvenlik geliyor. Geliştirdiği ürün ve çözümlerle kendisini müşterilerinin güvenliğine adayan Synology, veri mahremiyetini güven altına alıyor. Sunduğu SMB 3 şifreleme desteği, DiskStation’daki verilerin Windows 8 ve Windows Server 2012 veya üzeri platformlarda güvenli olarak paylaşılmasına olanak sağlıyor. Bu sayede hassas bilgiler, üçüncü parti şifreleme çözümleri kullanılmadan korunabiliyor.

Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0