32 inçlik Philips Quad HD Monitör

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ultra yüksek çözünürlüklü ekran gruplarına yeni bir üye daha ekledi. 32 inçlik BDM3270QP ekran, QHD’ye sahip Philips Monitörleri için yeni bir ölçü ve kullanıcılara ekran alanını artırmaları için başka bir tercih sunuyor.

İnceleme: Acer ConceptD CP3 Monitör
Fotoğrafçı ve grafik tasarımcılara özel monitör
Yeni Philips UltraColor Monitörler

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, HD’nin ötesinde ultra yüksek çözünürlüklü ekran gruplarına heyecan verici yeni bir üye daha ekledi. 32 inçlik BDM3270QP ekran, QHD’ye sahip Philips Monitörleri için yeni bir ölçü ve kullanıcılara ekran alanını artırmaları için başka bir tercih sunuyor. Büyüleyici görüntüleme deneyimi ile üretkenliği artıran yeni ekranda, grafikleri ve görüntüleri capcanlı şekilde ekrana taşıyan QHD çözünürlük de mevcut.

BDM3270QP_00-IMS-global32 inçlik yeni boyutlarda ultra yüksek çözünürlük
32 inçlik yeni ekran, HD’nin ötesindeki piksel yoğunlukları ile daha yüksek çözünürlükler için büyüyen talebe yanıt veriyor. Bunu da, masaüstlerini bir seviye yükseltmek isteyen kullanıcıların hoşuna giden ekran boyutlarında yapıyor. QHD (Quad High Definition) ekran, inç başına 2,560×1,440 piksel çözünürlük sunuyor (720p HDTV video standardının dört katı), masaüstü ise çok sayıda pencereyi zengin ayrıntılara sahip bir netlik ile yönetmek için geniş bir alan sağlıyor. Çözünürlüğe mükemmel renk reprodüksiyonu eşlik ediyor: 1,074 milyar renk ve 12-bit dahili işleme ile, 32 inçlik bu yeni ekran, farklı tonlar ve kademeli renk geçişleri olmadan akıcı, doğal renkler sunar. Bu ekran aynı zamanda daha rahat bir görüntüleme deneyimi sağlamak amacıyla, parlaklığı ayarlayan ve titreşimi azaltan Philips-Flicker-Free teknolojisine de sahip.

32 inçlik yeni Philips BDM3270QP QHD ekran Mayıs ayından itibaren 679 USD + KDV fiyatından piyasada bulunabilir.

www.mmd-p.com

YORUMLAR

WORDPRESS: 0