Wacom Bamboo Loop için yeni uygulama

Görsel iletişimin ön planda olduğu Bamboo Loop da fotoğraflar iletilen araçlar yardımıyla çok kolay bir şekilde işlenip kişiselleştirilebiliyor. Çizmek, taslak oluşturmak, yazmak, Bamboo Stylus ile ya da parmakla çok kolayca fotoğrafların üzerine özel selam mesajlarını bile işleyebiliyor.

Siros – Broncolor’dan Yeni Monolight
Logitech MX Master 3 ve MX Keys
Apple TV Türkiye’de!

Görsel iletişimin ön planda olduğu Bamboo Loop da fotoğraflar iletilen araçlar yardımıyla çok kolay bir şekilde işlenip kişiselleştirilebiliyor. Çizmek, taslak oluşturmak, yazmak, Bamboo Stylus ile ya da parmakla çok kolayca fotoğrafların üzerine özel selam mesajlarını bile işleyebiliyor ve dijital kartlar olarak sevdiklerinize, arkadaşlarınıza bir tuşla gönderebiliyor ya da sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz. Şu an için iPone ve iPod Touch’lar kullanılabilen bu App, tüm dünyada piyasalarında.

Wacom Logo Symbol White - Wacom Bamboo Loop için yeni uygulama

Bamboo Loop ile yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. Basis Kartta özel haber ve notlara uygun beyaz çerçeve içinde bir fotoğraf bulunuyor. Bir stil tarayıcısı, çok geniş ve seçimi bol arka fon, kart formatları, örnekler, fotoğraf filtresi, renk paletleri ve efektler sunuyor. Böylece özel zevklere göre bireysel, sanatsal, komik, nostajik ve benzeri kartlar, çizimler oluşturulabiliyor.

Taslaklar, çizimler ya da haberler değişik renklerdeki kartlara yazılabilir. Basit hareketlerle çizimleri ve şekillendirmeleri kolaylaştırmak için ayrıntılar yakınlaştırılabilir. Günlük hayattaki ufak tefek olayların ve güzelliklerin fotoğrafları Bamboo Loop daki yaratıcı düzenleme ile son derece enteresan ve komik anılara dönüşebiliyor.

Daha fazla bilgi için: http://bambooloop.wacom.com/

YORUMLAR

WORDPRESS: 0