WD My Passport HDD Yenilendi

WD, yeniden tasarlanmış My Passport Ultra sabit sürücülerini ve Mac sürücüler için My Passport’u satışa sundu. My Passport Ultra taşınabilir sürücüleri, yazma hızına veya işlemci faaliyetine etki etmeden yüksek seviye güvenlik sağlayan, 256-bit AES donanım şifreleme özelliği ile geliyor.

Fotoğrafçılar için neden RAID öneriyoruz?
Kingston’dan yeni kart ve kart okuyucu serisi
Seagate’in 8TB’lık NAS Diski Satışta

WD, yeniden tasarlanmış My Passport Ultra sabit sürücülerini ve Mac sürücüler için My Passport’u tanıttı. Güncel 7nci nesil My Passport serisiyle beraber, My Passport Ultra ve Mac’ler için My Passport taşınabilir sabit sürücüleri, 3 TB’a kadar kapasite ve dört şık rengiyle – Klasik Siyah, Parlak Beyaz, Vişne ve Parlament Mavisi – satışa sunuldu. WD, ayrıca yeni opsiyonel aksesuarı olan WD Grip Pack’i de tanıtıyor. WD Grip Pack, değişik renklerde olup, sürücüyü çevreleyen ve kullanıcıların My Passport sürücülerini kolay bir şekilde kişiselleştirmelerini mümkün kılan yumuşak bir banttır.

wdmypassMy Passport Ultra taşınabilir sürücüleri 3 TB, 2 TB, 1 TB ve 500 GB kapasite ve yazma hızına veya işlemci faaliyetine etki etmeden yüksek seviye güvenlik sağlayan, 256-bit AES donanım şifreleme özelliği ile geliyor. My Passport Ultra’nın yanlış ellere geçmesi durumunda 256-bit AES donanım şifreleme, sadece kullanıcılar tarafından bilinen bir şifre ile dosyaları, klasörleri, fotoğrafları, videoları ve müzikleri koruyor. Saniyede 5 gigabit’e kadar USB 3.0 uyumluluğu hızlı veri transfer oranı sağlarken, geriye dönük olarak USB 2.0 ile de uyumludur. Mac için My Passport taşınabilir sürücüleri 3 TB, 2 TB, 1 TB kapasitelerde ve USB 3.0 bağlantılı 256-bit AES donanım şifreleme özelliği ile sunulmuştur.

My Passport Ultra’nın içinde bulunan WD Backup yazılımı, verilerinizi korumak için bir yedekleme planı oluştururken aksaklıkları azaltmaya odaklanan basit kullanımlı bir uygulamadır. Cihazların %31’inin kullanım süresi boyunca bir noktada kötü amaçlı yazılımlara maruz kaldığı düşünüldüğünde, verilerin My Passport gibi ikinci bir cihaza güvenle yedeklenmesi değerli içerikleri saklama anlamında önemlidir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0