WD Pro Serisine 2 yeni model

WD Pro Serisine 2 yeni model

Depolama teknolojileri ve çözümlerinde dünyanın en büyük firmalarından olan Western Digital, WD Pro serisini tanıttı: My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama ve My Cloud Pro Serisi ağa bağlı depolama (NAS).

8TB’lık SSD Geliyor!
SanDisk CFast 2.0 Hafıza Kartı
Kingston 128GB SDXC

Depolama teknolojileri ve çözümlerinde dünyanın en büyük firmalarından olan Western Digital, WD Pro serisini tanıttı: My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama ve My Cloud Pro Serisi ağa bağlı depolama (NAS).

1466576436 My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro Serisi Gorsel - WD Pro Serisine 2 yeni model

Özellikle yaratıcı tasarımcılar için dizayn edilmiş olan WD Pro Serisi, kullanıcılar ister dış çekimde, ister stüdyoda veya evde kurgu yapmakta olsun, klasikleşmiş WD güvenilirliği ve hızı ile aygıtlar arasında içeriğin kesintisiz, kusursuz aktarımına olanak sağlar. Ürünler, My Cloud mobil uygulamasını kullanmaktadır. My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro Serisi aygıtların her ikisi de, içeriklerin kolay düzenlenmesi, akıcılığı ve paylaşımı açısından Plex Media Server ve My Cloud OS 3 yazılımı ile uyumludur.

My Passport Wireless Pro

My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, yaratıcı profesyonellerin ve teknoloji meraklılarının çekim/kayıt yaparken diz üstü bilgisayarlarını beraberlerinde taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Kreatif çalışma yapanlar, doğrudan Wi-Fi kablosuz bağlantısını kullanarak, uyumlu kameralardan dosyaları otomatik olarak yedekleyebilir, bunun yanı sıra, sürücüye bağlı durumdaki sekiz adede kadar aygıttan gelen bilgileri kaydedebilir, düzenleyebilir ve kesintisiz biçimde aktarabilirler. Daha hızlı aktarımlar için aynı zamanda eklenti/geçici tür bağlantılar da mümkün olup, bir yerleşik SD kart okuyucusunun yanı sıra bir USB 2.0 portunu içerir.

wdfMP WirelessPro k - WD Pro Serisine 2 yeni model3TB’a kadar kapasitelerde mevcut olan My Passport Wireless Pro, 10 saate kadar pil ömrü özelliği gösterir ve kendi içerisine yerleşik bu pil grubu, telefon, dijital ve normal video kameralar gibi diğer aygıtları da şarj etmek için kullanılabilir.

My Passport Wireless Pro aygıtları, yaratıcı profesyonellerin sahada çalışma esnasında işlerini sürdürebilmeleri açısından, mobil fotoğraf ve video düzenlemesi için Adobe Creative Cloud ile uyumluluğun yanı sıra, hareket halinde iken bile içeriğin dört kanala kadar çalınabilmesine/oynatılabilmesine imkân veren Plex Media Server ile de uyumludur.

My Cloud Pro Serisi Ağa Bağlı Depolama (NAS)

Çekim bittiğinde ve sıra düzenlemeye veya stüdyo çalışmasına geldiğinde, My Cloud Pro Serisi NAS sürücüsü kusursuz biçimde görevini sürdürür. 32TB’a kadar depolama sunan My Cloud Pro Serisi NAS ise, yedekleme düğmesi sayesinde, basit bir dokunuşla kameralardan, bellek kartı okuyucularından ya da diğer USB depolama aygıtlarından içeriye veri aktarımı için optimize edilmiştir. Tüm yapılması gereken, kameraları ve uyumlu USB depolama aygıtlarını bağlamak ve sadece bir düğmeye basmaktır. Böylece yeni dosyalarınız kolaylıkla yedeklenir/içeriye taşınır.

Yaratıcı profesyonellere dosyalarını depolamak için güvenilir bir yer sağlamasının yanı sıra, bu hızlı, yüksek kapasiteli sürücü, hızlandırılmış video donanım işlemcisi özelliğine de sahiptir. Güçlü transkodlama özellikleri, My Cloud Pro Serisi NAS’ın 4K video da dâhil popüler formatlarda içeriklerin kullanımı, düzenlenmesi, depolanması ve canlı akışını gerçekleştirebileceği anlamına gelmektedir. Bu özellikler, ortam kitaplıklarının depolanması ve optimize edilmesi bakımından Plex Media Server ile uyumluluk, bunların düzenlemelerinin yapılması ve nihayetlendirilmesi açısından ise Adobe Creative Cloud ile uyumluluk içeren sağlam, bütünleşik bir uygulama setinin tamamlayıcısıdır.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0