WD Red Ürünleri Genişliyor

WD ev ve küçük ofis NAS sistemleri için, WD Red SATA sabit disk serisinin NAS’a özel depolama için 5 TB ve 6 TB kapasite ile genişletildiğini, orta ve büyük ölçekli işletmeler için ise WD Red Pro sabit disklerin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

WD Thunderbolt’la çalışan ilk taşınabilir
Yeni WD My Cloud OS 3
WD TV Medya Oynatıcıları

WD ev ve küçük ofis NAS (ağa bağlantılı depolama) sistemleri için, ödüllü WD Red SATA sabit disk serisinin NAS’a özel depolama için 5 TB ve ilk kez piyasaya sürülen 6 TB kapasite ile genişletildiğini, orta ve büyük ölçekli işletmelerin NAS piyasasına yönelik WD Red Pro sabit disklerin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Önde gelen NAS sistemi imalatçılarıyla uyumluluk testleri yapılmış, enerji ve performans için en uygun düzeye getirilmiş olan WD Red 3.5 inçlik sabit diskler şimdi 1 TB ile 6 TB arası kapasitelerle sunuluyor ve yeni WD Red Pro 3.5 inçlik sabit disklerin kapasitesi de 2 TB ile 4 TB arasında değişiyor.

WDRed CoverOn FrontHigh WD60EFRX LoRes 1 - WD Red Ürünleri Genişliyor

WD Red

İlk kez 2012 yılında piyasaya sürülmüş bir depolama endüstrisi yeniliği olan WD Red sabit diskler, NAS ortamına ve müşterinin toplam mülkiyet maliyetini düşüren bütçeye uygun, güvenilir ve uyumlu depolama imkanları için artan talebe yöneliktir. WD Red sabit disk serisi, 5 TB ve 6 TB modellerin piyasaya çıkmasıyla beraber, şimdi daha fazla depolama imkanı, güvenilirliği ve sistem performansını arttıracak, kesinti süresini kısaltacak ve entegrasyon sürecini basitleştirecek şekilde tasarlanan WD’nin orijinal NASware® teknolojisinin zenginleştirilmiş sürümü olan WD NASware 3.0’ın kullanıldığı daha yüksek performansla daha da zenginleştirildi.

WD Red sabit diskler, ayrıca geliştirilmiş bir denge kontrol teknolojisine, genel sürücü performansını ve güvenilirliğini önemli oranda iyileştiren 3D Active Balance Plus özelliğine sahip. WD; sadece WD Red müşterileri için 7 gün 24 saat kesintisiz ayrıcalıklı destek imkanı sunuyor. NASware 3.0 kapasitesinin artmasıyla beraber, WD Red 1–6 TB kapasiteli sürücüler sekiz yuvaya kadar çıkan NAS sistemlerini performansta hiçbir olumsuz etkilenme olmaksızın destekleyebiliyor.

WD Red Pro

Orta ve büyük ölçekli işletme ortamları için ideal olan yeni WD Red Pro serisi NAS sabit diskler 8 ile 16 yuvalı NAS sistemlerini destekler. Geliştirilmiş tasarımıyla gücünü WD NASware 3.0’dan alan WD Red Pro, güvenilir, yüksek performanslı depolama imkanı sunar. WD Red Pro’nun tanıtılmasıyla birlikte, WD’nin artık hem tüketicilerin hem de işletmelerin NAS çözümleri için WD Red ailesini (WD Red ve WD Red Pro) içeren eksiksiz bir NAS depolama çözümü portföyü var.

WD Green

WD Green serisi serin ve sessiz sabit disklerin kapasitesi de yakın gelecekte genişletilecektir ve yüksek kapasiteli tüketici depolama ürünlerine yapılan 5 TB ve 6 TB eklemeler yakında duyurulacaktır.

Yüksek kapasiteli WD 6 TB sabit diskleri WD’nin My Cloud, My Cloud EX2, My Cloud EX4, My Cloud Mirror kişisel bulut depolama ürünlerinin yanı sıra My Book ve My Book Duo harici sürücü çözümleriyle kusursuzca bütünleşecektir ve çok sayıda WD OEM NAS ortağıyla birlikte çalışmaya uygundur. WD Red belgeli ürünlerinin ve imalatçılarının güncellenmiş bir listesini WD internet sitesinde bulabilirisiniz. http://www.wdc.com/tr/products/products.aspx?id=810.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0