Yandex’den fotoğraf severler için yenililik

Yandex’in kullanıcıların hayatına avantajlar katan bulut depolama servisi Yandex.Disk, yeni Fotoğraf Düzenleyici modülü ile artık görsellerinizi düzenlemenize de imkan tanıyor.

Microsoft Windows 11’i tanıttı
Microsoft Windows 10 ne getiriyor?
Twitter’da Mobil Video Çekme Özelliği

Yandex’in kullanıcıların hayatına avantajlar katan bulut depolama servisi Yandex.Disk, yeni Fotoğraf Düzenleyici modülü ile artık görsellerinizi düzenlemenize de imkan tanıyor. Görselinizin genel renk modunu, parlaklığını, netliğini ve kontrastını dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz Fotoğraf Düzenleyici ile ayrıca, diş ve cilt rengine ya da kırmızı göz etkisine de müdahale etmeniz mümkün.

YandexDiskFotoDuzenleyici - Yandex’den fotoğraf severler için yenililik

Efektler menüsündeki 24 farklı filtre ile fotoğraflarınızı bambaşka formlara sokabileceğiniz Yandex.Disk’in fotoğraf düzenleme özelliği, özel çizim araçlarını kullanarak fotoğraflarınız üzerinde oynama yapabilmenize de olanak tanıyor. Kullanıcılar ayrıca 12 farklı çerçeveden birini seçip fotoğrafını özelleştirebilirken, dilerse şapka, bıyık, püskül, ok veya balon gibi süs ögeleri de ekleyebiliyor.

Bilgisayarda hiçbir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan kullanılabilen fotoğraf düzenleyiciye ulaşmak için, Yandex.Disk’inizde yer alan bir fotoğrafın üzerine tıklayıp, “Düzenle” butonuna basmanız yeterli. Bu biçimde aktif olan uygulama ikonları sayesinde, görseller üzerinde dilediğiniz değişikliği yapmanız mümkün. Üzerinde çalışma yaptığınız fotoğrafların orijinal halini de saklayan uygulamaya, mobil platform kullanıcıları Android üzerinden de ulaşabiliyor. Fotoğraf Düzenleyici’nin iOS sürümünü de çok kısa bir süre içinde AppStore’dan ulaşılabilecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0