Manfrotto Karbon Fiber 055 Serisi

Manfrotto Karbon Fiber 055 Serisi

Manfrotto yeni karbon fiber tripodu 055 serisini satışa sundu. Hafif yapısına karşın dengeli ve sağlam bir kullanım imkanı sunan 055 serisi tripodlar 3 bölümden oluşuyor. Karbon fiber tüpler ve magnezyum dökümlerin bileşimi eşdeğer alüminyum modellerine göre daha güçlü ve hafiftir.

Doğa Yürüyüşleri için…
TP-Link’ten Yeni Powerbank
Elinchrom Quadra Taşınabilir Flaş Sistemi

Manfrotto yeni karbon fiber tripodu 055 serisini satışa sundu. Hafif yapısına karşın dengeli ve sağlam bir kullanım imkanı sunan 055 serisi tripodlar 3 bölümden oluşuyor. %100 karbon fiber tüpler ve yeni geliştirilen QPL sistemi sayesinde sertlik ve dayanıklılık arttırarak titreşimi emer, bu sayede her türlü iklim koşulunda ekipman stabilize halde kullanılabilir. Karbon fiber tüpler ve magnezyum dökümlerin bileşimi eşdeğer alüminyum modellerine göre daha güçlü ve hafiftir.

055 shop bg - Manfrotto Karbon Fiber 055 Serisi

Yeni 055 serisine ait en önemli özellik orta borunun dikey ya da yatay eksende 90 derece çevrilebilmesi. Dikey veya yatay pozisyonlar arası geçiş yaparken kameranızı sökmenize gerek kalmaz çünkü boru çıkarılmadan yön değiştirilebilir.

t600x363 055 overview thumb 3 - Manfrotto Karbon Fiber 055 Serisi

Bacaklar Quick Power Lock özelliği sayesinde tek harekette kilit üzerine bastırarak üç aşamada bacak 90 derece açıya getirilebilir. QPL özelliği sayesinde bacak kilitleri daha güçlü ve daha rahat kullanılır. Tek el ve tek hareket ile kilitleme ve serbest bırakma mümkündür.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0