Yeni WD My Cloud OS 3

Yeni My Cloud OS 3 daha fazla fotoğraf paylaşımı, yedekleme ve senkronizasyon ile içeriklerin kontrolünü kullanıcılara veriyor. Yeni yazılım güncellemelerine ek olarak, WD ayrıca yeni versiyon My Cloud Mirror kişisel bulut depolama cihazlarını da tanıttı.

WD’den portatif depolama sürücüsü
Kişisel Bulut Çözümünüzü Oluşturun
WD’den Hızlı ve Mobil Depolama

Yeni My Cloud OS 3 daha fazla fotoğraf paylaşımı, yedekleme ve senkronizasyon ile içeriklerin kontrolünü kullanıcılara veriyor.

WD, My Cloud kişisel depolama cihazları ailesine yaptığı önemli iyileştirmeleri duyurdu. Bu iyileştirmeler arasında; yeniden tasarlanmış My Cloud OS 3 işletim sistemi, geliştirilmiş uygulama entegrasyonunu mümkün kılan Yazılım Geliştirme Kiti ile arttırılmış bellek ve daha önceki versiyonlara oranla daha hızlı işlemci performansı sunan çift-sürücülü My Cloud Mirror kişisel bulut depolama bulunuyor.

1441112421 WD My Cloud Mirror - Yeni WD My Cloud OS 3WD’nin My Cloud OS 3’ü zengin bir içerik paylaşım deneyimi sağlayan sezgisel bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra, kişisel bulut NAS’ı yukarıya taşıyan, evde veya ofiste bulunan kişisel bulut cihazlarına özel gizlilik ve kontrolü muhafaza etmeyi mümkün kılan yedekleme ve senkronizasyon yetenekleri sunuyor.  

My Cloud OS 3 iki yeni kullanıcı deneyimi sayesinde yeni güçlü fotoğraf ve video becerilerine sahip: MyCloud.com ve My Cloud Albums uygulaması. MyCloud.com kullanıcılara, sezgisel web tarayıcısı tabanlı bir kullanıcı arayüzü ile My Cloud cihazlarına global erişim sağlıyor. Aynı zamanda, dosya paylaşımı, kapsamlı erişim yönetimi ile bir fotoğraf ve video galeri görünümünü mümkün kılıyor. My Cloud Albums, Eylül sonuna doğru iTunes ve Google Play mağazalarından indirilebiliyor olacak. Bu, bir My Cloud OS 3 kullanıcısının, My Cloud üzerinde, tüm ailesine ve arkadaşlarına ortak bir lokasyona ya da “albüme” bağlantı gönderebilmesini mümkün kılıyor.

My Cloud OS 3’ün yeni WD Sync özelliği çok sayıdaki PC ve dizüstü bilgisayar arasındaki veriyi senkronize ederek, önemli dosyaların güncel kalmasını ve herhangi bir cihazdaki tüm kullanıcılar için erişilebilir olmasını sağlıyor. Yeni OS, kullanıcıların akıllı telefon ve tabletlerden, fotoğraflarının otomatik film şeridi yedeklemesini kurmasını mümkün kılıyor. Ayrıca, kullanıcıların dosyalarını kolayca ve hızla My Cloud cihazlarına taşımalarını sağlayan yeni bir transfer aracı sunuyor. OS aynı zamanda Chromebook ve Chromecast desteği içeriyor.

My Cloud OS 3 lansmanının parçası olarak WD, My Cloud Device SDK ve My Cloud API’yi tanıtarak, geliştiricilerin My Cloud kişisel bulut depolama cihazları ekosisteminde yeni uzantılar, özellikler ve yetenekler inşa etmelerini mümkün kıldı. Docker™  açık platform teknolojisine bağlı My Cloud Device SDK, geliştiricilerin kolaylıkla kişiselleştirilmiş deneyimler yaratabilmeleri için erişim ve işbirliği imkanı sağlıyor. Şimdiden, yeni SDK bazlı uzantılar ve özellikler geliştiren iş ortakları arasında Plex ve Milestone da bulunuyor.

My Cloud Mirror

Yeni yazılım güncellemelerine ek olarak, WD ayrıca yeni versiyon My Cloud Mirror kişisel bulut depolama cihazlarını tanıttı. Bu cihazda, Mirror Mode (RAID 1) kurulu iki sabit sürücü, içeriğin bir sürücüde depolanmasını ve otomatik olarak ikinci sürücüye kopyalanmasını garanti ediyor. My Cloud Mirror kişisel bulut depolama, My Cloud OS 3 için duyurulan yeni özelliklerin yanı sıra, geliştirilmiş işlemci ile hızlı dosya transferi ve uygulama desteği için 512 MB RAM içeriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0