Yenilikçi NAS ürünleri

Synology, KOBİ’lere ve son kullanıcılara sunduğu kullanımı kolay, yüksek performanslı, şifrelenmiş verilere kolay erişim olanağı sağlayan verimli ve yenilikçi RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünlerini kullanıcıları ile buluşturdu.

Synology ürün gamını genişletiyor
Fotoğraflarınıza her yerden kesintisiz ulaşın
Verilerinize her yerden erişin

NAS tedarikçisi Synology, yeni ürünleriyle kullanıcılarına katma değer yaratmaya devam ediyor. Ürünlerini 90’ı aşkın ülkeye ulaştıran Synology, KOBİ’lere ve son kullanıcılara sunduğu kullanımı kolay, yüksek performanslı, şifrelenmiş verilere kolay erişim olanağı sağlayan verimli ve yenilikçi RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünlerini kullanıcıları ile buluşturdu.

Synology DS2415  - Yenilikçi NAS ürünleri

Yüksek performanslı ürünleriyle kullanıcı deneyimini en üst seviyelerde müşterilerine sunan Synology, yeni ürünleriyle kullanıcılarına katma değer yaratmaya devam ediyor. Esnek, ölçeklenebilir ve ihtiyaçlara göre şekillenebilen Synology Ağa Bağlı Depolama (NAS) ürünleri, gerek bireysel gerekse kurumsal kullanıcıların verilerini hızlı ve güvenli bir şekilde depolamalarını sağlıyor. Geniş bir yelpazeye ürünlerini ulaştıran Synology, kullanıma yeni sunduğu RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünleriyle kullanıcılarına 360 derece hizmet vermeyi sürdürüyor.

Şifrelenmiş bilgilere daha hızlı şekilde ulaşabilmek mümkün

Sunduğu ürünleriyle 2013 ve 2014 yıllarında iki kez üst üste “PCMag Business Choice Award winner” ödülüne layık görülen Synology’nin yeni ürünleri RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+, yenilikçi şifreleme motoru ile kullanıma sunuluyor. 6 GB’a kadar genişletilebilir RAM modülünü üzerinde bulunduran ürünler, 2,4 GHz dört çekirdekli işlemci özelliğine sahip. Yenilikçi ürünler sayesinde, şifrelenmiş bilgilere daha hızlı şekilde ulaşabilmek mümkün. İş süreçlerinin daha esnek ve hızlı yönetilebilmesini sağlayan ürünler, aynı zamanda maliyetleri minimuma indirip faydayı da en üst seviyelere çıkarabiliyor.

Arıza durumunda bile veri güvenliği ve kesintisiz çalışma olanağı sağlanıyor

Yenilikçi çözümlerle veri depolama alanında köklü bir dönüşüm gerçekleştirdiklerini aktaran Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Kurumların ve son kullanıcıların iş performanslarını artıran NAS ürünlerimizin kullanımı kolay kullanıcı arayüzleri mevcut. Verimli ve kullanışlı bir deneyimi garanti altına alan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajlar ile birlikte çevikliği ve gücü de kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Ev veya ofis ortamınızı korumak üzere IP kameraları yönetebilen web tabanlı bir uygulama olan Surveillance Station sayesinde de 64 ekran canlı olarak izlenebiliyor ve 80 kameraya kadar kayıt edilebiliyor. Ürünlerimiz, veri yedekleme, güvenilirlik, esneklik, kolay kullanım, yüksek ulaşılabilirlik, uzaktan erişebilirlik avantajları ile benzerlerinden ayrılıyor. Birbirine yedekli olan ürünlerimiz arıza durumunda bile veri güvenliği ve kesintisiz çalışma olanağı sağlıyor. Aynı zamanda ürünlerimiz en iyi fiyat-performans dengesini sunuyor. Dünya çapında yakaladığımız başarıyı aynı şekilde Türkiye’de sürdürmeyi hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.   

YORUMLAR

WORDPRESS: 0